bilim ve teknoloji haberleri

Komedi ve Dramı Harmanlayan Film “Biz Size Döneriz” 31 Mart 2017’de Sinemalarda

0 0

Doğa Can Anafarta’nın yönetmenliğini yaptığı, başrollerde Hande Soral ve Bestemsu Özdemir gibi isimlerin bulunduğu film yakında vizyonda.

Filmin Konusu

film, üniversiteden yeni mezun olmuş, aşk ve ekonomik hayatlarını yoluna koymaya çalışan altı arkadaşı anlatıyor. Bu altı arkadaştan ilki Lale, aile zoruyla mühendislik okumuştur ve mezun olmuştur. Hem işşizlikle hem de ailesiyle mücadele eden Lale, moralini hiç bozmaz çünkü arkadaşları onun için çok değerlidir. İkincisi Yusuf, ailesi tarafından güçlü olması için fedakarlıklarla yetiştirilmiştir. Yusuf, en yakın arkadaşlarından biri olan Defne’ye gönlünü kaptırır.

Defne, moda tasarımı bölümünden mezun olmuş alımlı ve çekici bir kızdır. En büyük hayali moda dünyasında iyi yerlere gelmektir. Defne, feminist bir karakter olduğu için Yusuf’un çok fazla şansı olmayacaktır. Diğer bir isim Cahit, zeki bir bilgisayar mühendisidir ve arkadaşları gibi iş aramaktadır. Çok temiz kalpli olan Cahit, fakir bir ailede yetişmiştir ve arkadaşlarına yardımcı olmak için her şeyi yapar. Nur ise, tıp okuyan bir üniversite öğrencisidir ve hala mezun olamamıştır. Nur’un okul hayatı bir hayli yoğun geçmektedir ve aşka hiç zamanı yoktur.

Ekibin son üyesi Akın, sinema bölümünden mezun yönetmen olmak isteyen bir gençtir. Akın’da arkadaşları gibi işsizdir ama çektiği kısa filmlerle ün yakalamaya çalışmaktadır.

Yönetmen: doğa Can Anafarta

Film Afişi

Komedi ve Dramı Harmanlayan Film

oyuncu Kadrosu

Hande Soral, Tuğçe Kurşunoğlu, Fırat Albayram, Tarık Ündüz, Çağlar Ertuğrul, Yetkin Dikinciler, Osman Alkaş, Murat Eken

Vizyon Tarihi: 31 Mart 2017

1. Fragman

sizlere teknokistan.com farkıyla sunulmuştur

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

  Subscribe  
Bildir
%d blogcu bunu beğendi: