bilim ve teknoloji haberleri

Korku Filmi Sevenlere Çok Beğenecekleri Korku Filmleri

1 1

Korkunç Ve Gerilim Filmlerini Çok Sevenlere Çok Beğenecekleri Korku Ve Gerilim Filmlerini Sunmaktayız. Kesinlikle İzlemeniz Gereken Korku Filmleri.

1. SAW Series

SAW Series

Testere, 2004 yılı yapımı bir psikolojik gerilim filmidir. James Wan tarafından yönetilmiş, James Wan ve Leigh Whannell tarafından yazılmıştır. İlk olarak, Sundance film Festivali’nde, Ocak 2004’te gösterildi, 29 Ekim 2004’te vizyona girdi. 

SAW Serisi Konusuyla Ve İnsanları Planları İle Düşünceye Daldırarak Ve Psikolojik Sahneleri İle En İyi korku Filmlerin Arasına Girmeye Hak Kazandı.

2. HOSTEL Series

HOSTEL Series

Otel, Eli Roth’un yönetmenliğini üstlendiği 2005 yapımı film. Üniversite mezunu iki maceraperest Amerikan genç olan Paxton ve Josh, sırt çantalarını alıp bir Avrupa gezisine çıkarlar. Yolda İzlandalı Oli’yle tanışırlar.

Filmin Konusu Çok Klasik Olsada Bu Film Sayesinde Bu Konu Klasikleşmiştir.En İyi korku Filmlerin Arasına Girmeyi Hakediyor.

3. The Ring

The Ring

Halka, 2002 Amerikan psikolojik korku filmi. Yönetmenliğini Gore Verbinski yapmış, baş rollerinde ise Naomi Watts ve Martin Henderson oynamıştır. Japon korku filmi Ringu’nun Amerikan yeniden yapımıdır.

2002 Yılının En efsane Korku Filmidir.Çok Eski Yapım Olsa Bile Yeni Korku Filmlerine Taş Çıkartmaktadır. 3.Seriside  2 Şubat 2017 De Vizyonlarımıza Giricektir.

4. Orphan

Orphan

Evdeki Düşman, yönetmenliğini Jaume Collet-Serra’nın yaptığı ve başrollerini Vera Farmiga, Peter Sarsgaard ve Isabelle Fuhrman’nın paylaştığı 2009 yapımı gerilim filmidir.

Bu Filmi İzlediğinizde Herkese Güvenmemeniz Gerektiğini Anlamış Olursunuz.

5. Garez Series

Garez Series

Garez, 2004 yılında vizyona giren ABD yapımı doğaüstü korku filmi ve Ju-On: Garez adlı Japon filminin yeniden çevrimi. 22 Ekim 2004 tarihinde Columbia Pictures tarafından Kuzey Amerika’da vizyona giren film, Takashi Shimizu tarafından yönetildi.

Bu Film Bazılarına Saçma da Gelse Korku Filmin Konusuna Değilde Korkutmasına Bakın Korkutmada Baya Başarılı Bir Film.

6. The Purge

The Purge

Arınma Gecesi, yönetmenliğini ve senaristliğini James DeMonaco’nun üstlendiği 2013 yapımı korku-gerilim türündeki ABD filmi.
Yılda bir gece 12 saat boyunca suçlu ne yakalanacak ne de cezalandırılacaktır. Polise başvurulmayacak, hastanelerden de yardım istenmeyecektir. Bu 12 saat boyunca suçlular, bir şekilde suçtan etkilenen insanlar ya da sıradan vatandaşlar tarafından cezalandırılacaktır.

Zaten Konuya Bakarsanız Aşırı Ciddi Bir Konusu Ve Gerçek Olma Olabilme Olasılığı İnsanı Geriyor.

7. Scream Series

Scream Series

Çığlık, Wes Craven’ın yönettiği 1996 ABD yapımı korku filmi. Senaryosunu Kevin Williamson’ın yazdığı filmin dağıtım şirketi Dimension Films’tir.

En Bilinen En Kaliteli Ve Çok İyi Konusu Olan Korku Filmidir.Burda Olmayı Hakediyor.

8. The Conjuring

The Conjuring

korku Seansı veya İngiliizce adıyla The Conjuring, James Wan’ın yönetmenliğini yaptığı gerçek bir hikayeye dayandığı iddia edilen 2013 ABD yapımı doğaüstü korku filmidir. 20 milyon dolar bütçeli film, 193.160.000 dolar hasılat elde etmiştir.

Hasılatına Bakar İseniz Filmin Ne Kadar Kaliteli Olduğunu Anlayabilirsiniz.

9. Texas Chainsaw Massacre

Texas Chainsaw Massacre

The Texas Chainsaw Massacre 3D; yapım aşamasındaki, ABD yapımı, üç boyutlu korku filmidir. Filmin yönetmenliğini John Luessenhop üstlenmiştir. Senaryosunu Debra Sullivan ve Adam Marcus yazmıştır.

Ed Gein Hayatını Anlatan Gerçek Yaşamdan Alınmış Bir Korku Filmi.

10. Dabbe Serisi

Dabbe Serisi

yönetmenliğini ve senaristliğini Hasan Karacadağ’ın üstlendiği, türk yapımı bir korku filmidir. 12 Eylül 2014 tarihinde vizyona giren film, Türkiye sinemalarında ilk üç günde 133 bin 806 kişi tarafından seyredildi.

Türkler En İyi Korku Filmi Yapımcılarıdır Derler.Türkler Dini Kulllanarak Cidden Aşırı Sağlam Bir Korku Filmi Yapmışlardır.

sizlere teknokistan.com farkıyla sunulmuştur

Kimler Neler Demiş?

1 Yorum - "Korku Filmi Sevenlere Çok Beğenecekleri Korku Filmleri"

  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Bade
Ziyaretçi

Korku Kapanı serisi, Testere (Saw), Şeytanın Bel Kemiği (The Devil’s Backbone), Stigmata, Çığlık (Scream) filmlerini izlemelisiniz kesinlikle. Birde bu listede yer alan en iyi korku filmleri var. https://paratic.com/en-iyi-korku-filmleri-listesi/ Onlarada göz atmanızı öneririm.

%d blogcu bunu beğendi: