bilim ve teknoloji haberleri

Kral ve Ben – Ertan Özyiğit

Kral ve Ben – Ertan Özyiğit

Ertan ÖZYİĞİT, 1962 Ankara doğumlu ekonomi mezunu. Uluslararası Stratejik İletişim Ajansı (USIA) başkanıdır. Türkiye’de ve dünyada çeşitli panellerde hem moderatörlük hem de yorumculuk yapmıştır.

Uzmanlık Dalları : Stratejik Analiz Aile Şirketlerinde Yönetim Uluslararası İletişim Okültizm Gizli Cemiyetler Ezoterizm
Seminer Konuları : İllüminati Tapınak Şövalyeleri Gülhaç Teşkiilatı Kuru Kafa Kemikler Teşkilatı Sembolizm Üçlü Komisyon

Kral Ve Ben

Birbirinden ünlü konuklar, farklı bakış açıları, hiç duyulmamış komplo teorileri, uygulamaya açık stratejiler ve doyumsuz sohbetler ile Türkiye’nin fenomen strateji programı olan Kral Ve Ben Ünlü stratejist Ertan Özyiğit tarafından hazırlanıp sunulan  ilgi çekici konu ve konuklarıyla yayın hayatında.

Kral ve Ben siyasetten tarihe, ekonomiden uzay bilimlerine, aktüaliteden spor ve sanata, hayatın her alanına dair konu ve konuklarıyla, yine hayranlarını ekran başına kilitleyecek.

Daha önce Mahir Kaynak, Haktan Akdoğan, Hasan Köni, Sinan Oğan, Travis Walton, Erich Von Daniken gibi çarpıcı konuklarla, konuşulmamış konulara değinen Kral ve Ben yine olaylara bakış açınızı değiştirerek.