bilim ve teknoloji haberleri

Kullanıcılar Galaxy Note 7’yi Bırakmıyor!

0 0

Galaxy Note 7 modelinde yaşanan batarya problemleri nedeniyle kullanıcıların iade süreci sonrasında yenilemeler yapılırken, yenilenen modellerde de patlama sorunlarının yaşanması, Samsung’un bu konuda radikal bir karar almasına neden oldu. Samsung tarafından yapılan resmi açıklamalarda Samsung’un Galaxy Note 7 üretimlerini durduracağı belirtilirken, bundan sonraki süreç içerisinde modelin akıbeti de merak ediliyor. Öyle ki gelen son bilgilerde Galaxy Note 7 modellerinin hurdaya çıkarılacağı belirtilirken, sadık kullanıcıların Galaxy Note 7 modelini iade etmek istememesi, yeni bir problem başlatabilir.

Patlama Riski Var!

Galaxy Note 7 modellerinde patlama riskinin olması bu konuda tehlike yaratıyor. Öyle ki pek çok havaalanı firması tarafından Galaxy Note 7 ile uçuşlar yasaklanırken, kullanıcıların Galaxy Note 7 modelini bırakmak istememesi sadece kullanıcılar için değil, çevredeki kişiler için de tehlike yaratıyor.

Değiştirebilirler

Galaxy Note 7 modellerinde yaşanan problemler nedeniyle kullanıcıların telefonu vermek istemediği görülürken, telefonlardaki sorunların kesin olarak çözülmesi halinde telefonların değiştirilmesi konusunda istekli olabilecekleri ifade edildi. Bu bakımdan Samsung’un Galaxy Note 7 modellerindeki sorunları çözerek yeni bir iade sürecini başlatması halinde kullanıcılar iadeye daha çok ilgi gösterebilecek gibi duruyor.

sizlere teknokistan.com farkıyla sunulmuştur

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

  Subscribe  
Bildir
%d blogcu bunu beğendi: