bilim ve teknoloji haberleri

Lenovo Yoga 900 Hızlı Ve Kompakt!

0 0

Bilgisayar konusunda yıllardan beri piyasada var olan ve kaliteli ürünleri ile kullanıcı dostu olan Lenovo, Yoga 900 modeli ile piyasaya giriş yapıyor. Ultra ince olarak tanıtımı yapılan cihaz, son dönemlerin popüler akımına uymuş durumda. Hem tablet hem de dizüstü bilgiler olma özelliği bulunan cihaz, bu açıdan farklı kullanım alanlarına da uyum sağlıyor.

13.3 inçlik bir ekranı bulunan Yoga 900, 3200 x 1800 piksel çözünürlüğünü desteklerken IPS ekranı ile birlikte kalite konusunda oldukça ideal. Donanım konusunda oldukça cömert davranan Lenovo, 6.nesil Intel işlemci ile geliyor ve Core i7 6600 ile performansı maksimumuma çıkarıyor. Turbo Boost özelliği bulunan işlemci sayesinde hız 3.4 GHz seviyelerine kadar çıkabiliyor.

Cihazda bu yüksek özelikler 8 GB gibi RAM ile desteklenirken, SSD diskiyle de hızlı bir şekilde veri akışını sağlıyor. Ağırlık konusunda da odlukça hafif olan ve yapılan açıklamalarda 1.29 kg olduğu belirtilen Yoga 900 kolay taşınabilirliğini bu özelliğiyle de gösteriyor.

Yoga 900 ile ilgili yapılan ilk incelemelerde cihazın yüksek performansı dikkatlerden kaçmazken, ilerleyen dönemlerde yapılan yeni testler ile birlikte cihazın ne kadar dayanıklı ve performans sağladığı daha iyi bir şekilde görülebilecek. 

sizlere teknokistan.com farkıyla sunulmuştur

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

  Subscribe  
Bildir
%d blogcu bunu beğendi: