bilim ve teknoloji haberleri

Lenovo Zuk Edge Geliyor

0 0

Motorola’nın satın alınması ile birlikte önemli bir gelişim içerisine giren Lenovo farklı tasarımlar ve teknolojiler ile donattığı telefonlarını piyasaya sunmaya devam ediyor. Marka hakkında gelen son bilgilerde özellikle Lenovo’nun alt markası olarak bilinen Zuk üzerinden yeni bir telefonun piyasaya sunulacağı belirtildi.

Yeni Model Lenovo Zuk Edge

Yeni telefonda en çok dikkat çeken nokta ise ekranın kavisli bir şekilde hazırlanması. Paylaşılan bilgiler ve ekran görüntülerinde Lenovo’nın yeni telefon modeli net bir şekilde görüntülenirken Lenovo Zuk Edge adını alacak telefonun piyasada ilgi görmesi bekleniyor.

Lenovo Zuk Edge Teknik Özellikleri Neler?

Telefon ile ilgili paylaşılan bilgiler sadece kavisli ekran ile sınırlı kalmazken telefonda yer alacak teknik detaylar da paylaşılmış durumda. Telefonda yer alacak özellikler arasında önemli bir donanım Snapdragon 821 yongaseti. Öyle ki yüksek performans sunan bu yonga seti ile telefondaki performans oldukça yükseltilmiş. 5.5 inç’lik Full HD bir ekranın kullanılacağı telefon 4 GB RAM ile desteklenecek 32 GB ve 64 GB gibi farklı depolama seçeneklerinin olacağı telefon 3000mAh kapasiteli bir batarya ile gelecek. 13 MP arka kamerası ve 8 MP ön kamerasıyla kullanıcıların kamera ihtiyacını karşılayacak olan yeni telefonun diğer versiyonlarda olduğu gibi yine düşük etiket fiyatı ile sunulması bekleniyor.

sizlere teknokistan.com farkıyla sunulmuştur

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

  Subscribe  
Bildir
%d blogcu bunu beğendi: