bilim ve teknoloji haberleri

LG G6 Özellikleri Ve Son Dedikodular

0 0

2015 yılında LG G5, çok iddialı olsa da kullanıcılardan çok büyük bir ilgi görmedi. Yarı modüler parçalarla sunulan LG G5 pek çok handikaba sahip olurken G6 modelinde tamamen modüler tasarımdan vazgeçildi ve böylece telefonun kullanıcı dostu olması sağlandı.

LG G6 Resmen Açıklanmadı

Resmi açıklamanın olmamasına rağmen, yayınlanma tarihindeki ve spesifikasyonlarla ilgili söylentiler sürekli gündemde yer alıyor. LG gelecek yıl G6 ile birlikte gelecek yıl iris tarayıcı ve mobil ödeme teknolojilerini de kullanıcılara sunabilir. Yapılan sızdırmalarda LG’nin ön kamera ve iris sensörüne sahip olan yeni modülü Güney Kore’de geçtiğimiz günlerde bir toplantıda tanıttığı açıklandı.

Çıkarılabilir Pil Gelecek

G6’nın en çok sızdırılan bilgilerinde çıkarılabilir bir pil ile birlikte telefonun geleceği iddia ediliyor. Samsung’un Galaxy Note 7 fiyaskosundan dolayı böyle bir kararın alındığı düşünülüyor.

LG Electronics’in özellikle mobil ödeme ve LG G6’ya yönelik iris tanıma gibi teknolojileri eklemesi telefonun daha çok ilgi çekmesini sağlayacak. Kore Herald’a göre ise G5 modeliyle 67 milyon Dolar gibi bir zararın karşılanabilmesi adına yeni amiral gemisinin rekabeti aşması ve yüksek satış rakamlarına ulaşması adına marka yoğun olarak çaba gösteriyor.  

sizlere teknokistan.com farkıyla sunulmuştur

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

  Subscribe  
Bildir
%d blogcu bunu beğendi: