bilim ve teknoloji haberleri

Mafia 3 İçin Mobil Ön Kayıt Dönemi Başladı

0 0

Uzun zamandan beri piyasada büyük bir beklenti yaratan ve Mafia 3 adıyla yeni versiyonunun tanıtıldığı Mafia serisi, aynı zamanda mobil versiyonlarında da oynanabilecek.

Geçtiğimiz günlerde yapılan açıklamalarda kişilerin özellikle sistem gereksinimleri nedeniyle bilgisayarlarında oynayamadığı Mafia 3 için mobil oyunları deneyebeceği belirtilid. Bu bakıkmdan mobil oyun ile Mafia 3 cep telefonlarında da oynayabilenecek.

Yapılan açıklama ile birlikte özellikle oyun serisini seven kişiler bu durumdan çok memnun olurken yapılan son açıklamalarda ön kayıt döneminin de başladığı ifade edildi. Bu açıdan önümüzdeki dönemlerde satışa çıkacak olan oyun için şu anda ön kayıt ile sipariş verebilmek mümkün. Bilgisayar versiyonunu çok daha başarılı olduğu yeni oyun için kullanıcıların 7 Ekim tarihine kadar beklemesi gerekiyor. Fakat bu tarihe kadar beklemek istemeyen ve oyunun piyasaya sunulduğu ilk andan itibaren oynamak isteyen kullanıcılar şimdiden ön kayıt ile yeni oyuna sahip olabilecek.

En İyi Versiyon: Mafia 3

Masaüstü versiyonunda Mafia 3 ile birlikte serinin en güçlü versiyonu da piyasaya sunulmuş olacak.  Mafia 3 masaüstü bilgisayarlar için geliştirileceği gibi kişiler hem Android hem iOS işletim sisteminde yeni oyunu deneyerek öğrenebilecek. Geliştirilmiş olan Mafia 3 kullanıcıların kolay bir şekilde oynamasını sağlarken özellikle mobil oyunun yüksek ilgi görmesi bekleniyor.  

sizlere teknokistan.com farkıyla sunulmuştur

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

  Subscribe  
Bildir
%d blogcu bunu beğendi: