bilim ve teknoloji haberleri

Mercedes’ten Göz Dolduran Pick-Up

0 0

Mercedes bugüne kadar daha çok spor araçlarıyla taranırken yeni bir üst seviyedeki Pick-Up tanıtımı yapıldı. Mercedes tarafından yapılan tanıtımlarda oldukça farklı bir tasarımın uygulandığı model beğeni toplarken lüks ve konforlu bir ulaşım isteyen kişiler için yeni Pick-Up’ın ideal olduğu belirtildi.

Hem Asfalt Hem OffRoad!

Offroad koşullarında da iyi bir performans sunmayı başaracak olan Mercedes’in yeni Pick-Up modeli aynı zamanda asfaltta da herhangi bir performans sorunu yaşamıyor. 2 özel modeli ile piyasaya sunulacak olan Mercedes Pick-Up modelinin piyasaya sunulduktan sonra oldukça ilgi çekmesi bekleniyor.

Etkileyici Tasarım

Oldukça heybetli görüntüsü ve Mercedes’in klasik tasarım çizginde üretilen araç Mercedes’in sektörde fark yaratmasını sağlayacak. 3.5 ton çekme kapasitesi bulunan araç, dört teker çekiş sistemi ile oldukça güçlü durumda.

Pick-Up, 3.0 litrelik motoru ve 261 beygir gücün ile araçtan özellikle yüksek güç isteyen kişilerin tüm ihtiyacı karşılayabilecek. Bu durumda pek çok farklı iş sektöründe dahi Mercedes’in yeni aracınun kullanılması sağlayacak.

sizlere teknokistan.com farkıyla sunulmuştur

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

  Subscribe  
Bildir
%d blogcu bunu beğendi: