bilim ve teknoloji haberleri

Microsoft’un Surface Telefonu Teste Hazır!

0 0

Dünya genelinde önemli kaynaklardan birisi olan Commercial Times’ın bir raporunda göre, Apple’ın ana tedarikçilerinden biri olarak bilinen Pegratron’un Microsoft ile önemli bir iş birliğine başladığı belirtildi. Üstelik söylentiler uzun zamandır beri gündemde yer alırken gelen son bilgilerde tedarikçinin Microsoft Surface Phone için deneme üretimine başlamayı planladığı söyleniyor.

Testlere Başlanacak

Microsoft’un Surface Phone’u için 2017 yılının hedeflendiği düşünülüyor. Bir diğer deyişle ise 2018 yılından önce Microsoft Surface Phone modellerinin piyasaya olması bekleniyor. Ayrıca, Intel tabanlı bir yonga seti ve Continuum’da x86 uygulamalarını çalıştırma yeteneğiyle telefonun gelmesi de diğer beklentiler arasında.

En Mükemmel Cihaz

Tüm bu iddiaların yanı sıra Microsoft’un CEO’su şirketin mobil işletmedeki geleceği hakkında  önemli bilgiler verirken “en mükemmel mobil cihazı” yapacaklarını söylemesi telefon için beklentileri çok daha arttırdı. Ayrıca bu açıklamalar da dolaylı olarak, şirketin akıllı telefon alanından vazgeçmediğini ortaya çıkardı.

Şartları Değiştirecek Mi?

Sözde Surface Phone, Microsoft’un akıllı telefon planlarının yeniden canlandıracak mı? Yazılım devi uzun zamandır beklenen Microsoft Surface Phone üretirse, özellikle de ürün grubunun onuncu yıldönümü için beklenen yeni bir iPhone’la birlikte Apple’ın tanıtım tarihinden çok daha önce piyasaya giriş yapması gerektiği düşünülüyor. Bakalım Microsoft Surface Phone  için neler yaşanacak. 

sizlere teknokistan.com farkıyla sunulmuştur

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

  Subscribe  
Bildir
%d blogcu bunu beğendi: