bilim ve teknoloji haberleri

Minecraft Pocket Edition İle 5. Yıl Kutlanıyor

0 0

Farklı yapısı ile kısa sürede milyonlarca kullanıcıya ulaşmayı başaran Minecraft için yeni bir versiyon daha sunuluyor. 5. Yıla özel olarak sunulan bu yeni versiyon ile birlikte kişiler hem Minecraft: Pocket Edition özelliklerinden yararlanabilecek hem de 5. Yıla özel pek çok cazip seçeneği değerlendirebilecek.

Minecraft İçin Yeni Bir Bölüm Açılıyor: Pocket Edition.

Minecraft: Pocket Edition ile birlikte oyun 1.0 versiyona yükseltilecek. Mobil cihazlar için de bir dizi yenilik getiren bu güncelleme ile birlikte artık hem PC hem de mobil versiyonda çok daha etkili ve farklı bir oyun deneyimi yaşamak mümkün.

Minecraft: Pocket Edition’da Neler Var?

Elde edilen bazı bilgiler şimdiden Minecraft: Pocket Edition hakkında detayları bize sunuyor. Öyle ki y yeni versiyon ile birlikte ender Dragon ile savaşabilecek. Ardından, oyuncuların üstün tohumlardan seçilmiş bir katalogla garip ve şaşırtıcı dünyaları yaratması ve geliştirmesi de sağlanacak. Oyunda aynı zamanda orijinal soundtrack nihayet mobil versiyonda da yer alacak.   Minecraft: Pocket Edition için yapılan tanıtımlarda özel bir video da çekilirken önümüzdeki günlerde sunulacak bu yeni paket ile birlikte Minecraft heyecanı azalmadan devam edecek. Yapılan tanıtım ise şöyle;

 

sizlere teknokistan.com farkıyla sunulmuştur

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

  Subscribe  
Bildir
%d blogcu bunu beğendi: