bilim ve teknoloji haberleri

Mobilde FIFA 17 Dönemi Başlıyor!

0 0

Elektronic Arts tarafından geliştirilen ve bugüne kadar piyasaya sunulan FIFA, FIFA 17 versiyonu ile birlikte bu yılda yeniden kullanıcılara sunuldu. Bugünden itibaren oynanmaya başlanacak olan FIFA 17, önümüzdeki yılda da yine en çok oynanan futbol oyunlarından birisi olacak. Bugüne kadar pek çok farklı geliştirme ile oyuncularla buluşan futbol oyunu, bu yıl çok daha zorlu bir rekabet içerisine girecek. FIFA 17’nin ilk yıllardan itibaren en büyük rakibi PES serisi olurken, FIFA 17 gibi PES’in de 2017 versiyonu piyasaya sunulmuş durumda.  Bu açıdan iki oyun arasında yapılacak seçimlere bağlı olarak FIFA 17’nin ne kadar başarılı olacağı da görülecek.

Yenilenen Oyun Motoru

FIFA 17’de en çok dikkat çeken özelliklerden birisi yenilene oyun motoru. Bugüne kadar çıkartılan oyunlardan farklı olarak yeni bir oyun motoru ile oluşturulan FIFA 17 bu bakımdan çok daha farklı bir deneyim sunacak.

Mobile Geldi!

FIFA 17 için mobil sürümlerin de yayınlandığı açıklanırken, Android ve iOS’un yanı sıra Windows Phone için de uyumlu sürüm yayınlanmış durumda. Bu açıdan 3 işletim sisteminde de FIFA 17 Mobile versiyonu oynanabilecek.

Mobil versiyonların yanı sıra FIFA 17 oyunu PC, PS4, PS3, Xbox 360 ve Xbox One platformlarında da desteklenecek.  

sizlere teknokistan.com farkıyla sunulmuştur

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

  Subscribe  
Bildir
%d blogcu bunu beğendi: