bilim ve teknoloji haberleri

Müzik Servisi Amazon Music Unlimited İddialı Geldi!

0 0

Apple Music ve Spotify’nin yer aldığı çevrimiçi müzik sektöründe Amazon Music Unlimited oldukça iddialı bir şekilde giriş yaptı. Farklı özellikleri ve aynı zamanda düşük ücretleri ile dikkat çeken Amazon’un yeni servisi, pastadan büyük bir pay istiyor.

Amazon Music Unlimited Abonelikleri Ne Kadar?

Yeni müzik servisi için kuşkusuz en çok merak edilen detay servis ücretleri. Yapılan açıklamalarda Amazon Music Unlimited için aylık ücretin 3.99 Dolar olacağı belirtildi. Fakat bu ücret sadece Echo kullanıcıları için geçerli olacak. Prime ve standart olarak iki farklı üyelik tipinin de bulunacağı Amazon Music Unlimited’da kişiler Prime için 7,99 Dolar, standart üyelik için ise 9,99 Dolar aylık ücret ödeyecek.

Aile Paketi Var

Amazon Music Unlimited ile birlikte aile üyelerini kapsayacak bir üyelik de geliştirilirken, aile paketinde 6 kişiye kadar destek sağlanacağı ve paket üyeliğinin de 14,99 olacağı belirtildi. Üstelik yeni üyelere 30 günlük ücretsiz deneme imkanı sağlanacak.

Şarkılar İndirilecek

Amazon Music Unlimited aynı zamanda çevrimdışı desteği de sunuyor. Şarkıların cihazlara indirilmesi sayesinde istenildiği zaman çevrimdışı da olsa müzik keyfi sürdürülebilecek.

 

sizlere teknokistan.com farkıyla sunulmuştur

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

  Subscribe  
Bildir
%d blogcu bunu beğendi: