bilim ve teknoloji haberleri

Netflix 20 Yeni Gösteri Yayınlayacak

0 0

Netflix 20 Yeni Gösteri Yayınlayacak

Netflix için Variety tarafından hazırlanan rapora göre, Netflix 2017’de 20 adet gösterilmemiş gerçeklik şovu yayınlamayı planlıyor. Sarandos, “Unscripted”  olarak tanımlanan olayın televizyon için çok enteresan olduğunu söylerken şirketin odak noktasının uluslararası seyahat etme olasılığı daha yüksek gösterilere yer vermek olduğunu ve bu konuda 2017’nin çok parlak geçeceğini söyledi. Netflix’in orijinal programlama dilinin gelecek yıl 1.000 saate çıkarılması beklenirken tüm bu çalışmalar ile birlikte Netflix kuşkusuz çok daha etkili bir hale gelecek.

Ultimate Beastmaster Netflix’e Gelebilir!

Sarandos yaptığı açıklamada dünyanın pek çok noktasında yer alabilecek Sylvester Stallone eseri Ultimate Beastmaster’ı örnek gösterdi. Öyle ki ABD, Brezilya, Güney Kore, Meksika, Almanya ve Japonya’da bu gösteri yayınlanırken milyonlarca kişi tarafından da izlendi.

Gerçeklik gösterilerinde kültürlerarası potansiyele bir diğer örnek ise Netflix’in şu anda Fuji TV ile birlikte ürettiği Japon üretimi Terrace House. Anonim bir şekilde, uluslararası izleyicilerin birçoğu, şovun alışılmadık cazibesine yakalanırken bu durum yüksek izlenme oranlarına ulaşılmasını sağlıyor. Hawaii’de Terrace House olarak adlandırılan yeni bir dizi: Aloha State şu anda Japonya’da yayın yapıyor ve önümüzdeki yıl ABD’de de yayına girecek.

sizlere teknokistan.com farkıyla sunulmuştur

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

  Subscribe  
Bildir
%d blogcu bunu beğendi: