bilim ve teknoloji haberleri

Netflix Çevrimdışı Desteği Sunacak

0 0

Netflix  için yapılan açıklamalarda iOS ve Android uygulaması için en son güncellemenin alınması ile filmler veya televizyon şovlarının artık indirebileceği ve daha sonradan Netflix üzerinden izlenebileceği açıklandı.

Tüm İçerikte Desteklenmeyecek!

Netflix duyurusunda önemli bir detay da paylaşıldı. Öyle ki tüm içerikler bu özelliği desteklemeyecek. Bir film veya TV şovu indirmeyi desteklediğinde, şovun açıklamasında veya TV şovunun bölüm başlığının yanında indirme düğmesi yer alacak ve bu bölüm üzerinden Netflix ‘te indirme işlemleri yapılabilecek. 

Ayarlar Yapılacak

Netflix  için indirme işlemlerinde kişilerin yalnızca Wi-Fi üzerinden indirmeyi etkinleştirmesi ve kaliteyi seçmesi de mümkün. seçebilirsiniz. Mevcut kalite ayarları ‘Standart’ ve ‘Yüksek’ olduğu gibi çözünürlük ve bit hızı hakkında fazla bir detay paylaşılmadı. Ayrıca indirmeler üzerinde kontrol de sağlanabilecek. Filmlerin cihazınızda kaplayacağı saklama miktarını görebilir ve gerekirse hepsini bir defada telefonunuzdan silebilirsiniz.  

Resmi açıklamada Netflix indirme özelliğinin kullanıcıların daha etkin bir uygulama kullanacağını söylerken Netflix güncellenmiş versiyon ile birlikte artık isteyen herkes bu imkandan yararlanabilecek. Üstelik güncelleme mağazalarda ve Netflix’in bulunduğu tüm bölgelerde mevcut.

sizlere teknokistan.com farkıyla sunulmuştur

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

  Subscribe  
Bildir
%d blogcu bunu beğendi: