bilim ve teknoloji haberleri

Office 365 Ödeme Planları Ve Güncel Ücretleri Ne?

0 0

Kelime işlemci, tablo ya da sunum hazırlama gibi pek çok farklı işlemin yapılmasına imkan sağlayan ofis uygulamalarında özellikle Microsoft tarafından sunulan paketi tercih ediliyor. Kişiler Microsoft Office Word, Microsoft Office Excel ve Microsoft Office Powerpoint gibi uygulamalar ile çok daha gelişmiş editörler üzerinden ihtiyaçlarını giderirken Microsoft tarafından piyasaya son olarak sorulan versiyon Office 365 oldu.

Office 365 olarak adlandırılan yeni versiyon kişilerin farklı ödemeler ile uygulamalara sahip olmasını sağlarken ödeme planlarının değişik olması da daha uygun bir çözüm sunuyor. Bir kere öde ya da aylık ödeme seçenekleriyle kolay bir şekilde ihtiyaçların karşılanmasına sağlayan Office 365 sürümünün yıllık ücreti 279.99 TL olurken bu paketin satın alınması ile birlikte 5 bilgisayara kadar Office 365 desteği elde edilebiliyor.

Aylık Seçenek Mevcut

Uygulamaları aylık olarak kullanmak isteyen kişilerin ise 29.99 TL ödemesi gerekecek. Fakat bireysel sürümde bu fiyatlar daha da azalıyor ve kişilerin 17.99 TL ödemesi yeterli olabiliyor. Dileyen kişiler ise ömür boyu lisans ücretini ödeyerek daha fazla ödeme yapmadan istediği zaman uygulamayı kullanabilmesi de mümkün. Bu tür durumda ise tek bir sürüm bedeli olan 399.99 TL ödenmesi gerekiyor.

sizlere teknokistan.com farkıyla sunulmuştur

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

  Subscribe  
Bildir
%d blogcu bunu beğendi: