bilim ve teknoloji haberleri

One Plus 3 Satılmayacak! Peki Neden?

0 0

One Plus özellikle Çin’de yaptığı üretimler ile dünya geneline açılmayı başarırken Amerika Birleşik Devletleri ve Avrupa bölgesinde gerçekleştirilen satışlar marka adına oldukça önemli bir gelir kaynağı yaratmıştı. One Plus 3 modelleri ile Amerika’da ve Avrupa’nın pek çok farklı bölgesinde satışa çıkan One Plus yaptığı yeni bir duyuru ile tüm satışları durdurduğunu belirtti. One Plus 3 modelinin artık satılmayacağını belirten marka bu telefon modeli yerine artık One Plus 3T olarak adlandırılan yeni telefonun satışa çıkarılacağını duyurdu.

One Plus 3 Yerine One Plus 3T Geliyor!

One Plus 3 modelinin geliştirilmiş ve yenilenmiş versiyonu olarak tanımlanan ve basına tanıtılan One Plus 3T bir önceki versiyona göre çok da önemli özelliklere sahip durumda. Özellikle yazılım alanında yapılan geliştirmeler ile telefondaki pek çok hatanın giderilerek performansın arttırıldığı belirtilirken telefonun 16 MP arka ve 16 MP ön kamera ile kullanıcılara sunulacağı belirtildi. 3400mAh kapasiteli bataryasının olacağı telefon bir önceki versiyonda olan 3000mAh bataryaya göre de daha uzun bir kullanım sunacak.

SD 821 Geliyor!

Snapdragon 821 yonga seti ile güçlenen telefon bir önceki versiyonda kullanılan Snapdragon 820 işlemciye göre çok daha iyi bir performans sunabilecek durumda. Bu açıdan yeni telefon modelinde pek çok donanımda değişikliğe gidilmesi kullanıcıları yeni telefon modelinin eski telefon modeline göre çok daha iyi bir performans almasını sağlayacak. Bu bakımdan önümüzdeki günlerde piyasaya sunulacak olan telefonun daha fazla ilgi görmesi bekleniyor.

sizlere teknokistan.com farkıyla sunulmuştur

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

  Subscribe  
Bildir
%d blogcu bunu beğendi: