bilim ve teknoloji haberleri

OnePlus 3 Plus Gelecek Mi?

0 0

Son dönemlerin önemli üreticileri arasında yer alan OnePlus çıkardığı yüksek özellikli telefonları ile ilgi çekiyor. Markanın son amiral gemisi OnePlus 3 olurken bu modelin ardından yeni versiyonlarında piyasaya sunulacağı iddia edildi. Özellikle son dönemlerde pek çok farklı kaynakta yer alan bilgilere göre One Plus 3 modelinin önümüzdeki günlerde marka tarafından tanıtılacağı belirtildi.

Mini İddiaları Yalanlanmıştı

Geçtiğimiz aylarda benzer bir dedikodu markanın 3 Mini versiyonu için yapılırken marka tarafından yapılan açıklamalarda böyle bir versiyon üzerinde çalışmaların yapılmadığı ve tüm iddiaların da gerçeği yansıtmadığı ifade edilmişti. Yaşanan bu gelişmelerin ardından çok kısa bir süre geçmesine rağmen bu sefer One Plus 3 Plus modeli ile ilgili bilgilerin gelmeye başlaması da yeniden gözlerin üreticiye çevrilmesine neden oldu.

Yapılan açıklamalarda aynı zamanda yeni telefonda yer alacak özellikler de belirtilmiş durumda. OnePlus 3 modelinde bir önceki versiyona göre daha yüksek özelliklerin tercih edileceği belirtilirken OnePlus 3 ile birlikte Snapdragon 821 işlemci 3900mAh kapasiteli bir bataryanın kullanılacağı belirtildi. Şu ana kadar resmi olarak bu durum onaylanması da pek çok yabancı kaynakta şimdiden bu dedikodular yer almaya başlamış durumda

sizlere teknokistan.com farkıyla sunulmuştur

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

  Subscribe  
Bildir
%d blogcu bunu beğendi: