bilim ve teknoloji haberleri

OnePlus 3 Testte! İşte Sonuçlar!

0 0

OnePlus’ın yeni amiral gemisi OnePlus 3 için yapılan testlerde, cihaz pek çok yönden ele alındı. 399 Dolarlık fiyatı ile yurt dışında satışa çıktıktan sonra ilgi görmeye başlayan OnePlus 3’te ufak bazı eksikler göze çarpıyor. Fakat testte oldukça başarılı sonuçlara imza atan OnePlus 3 pek çok modele karşı da üstünlük kurmayı başarmış durumda. Snapdragon 820, 6GB RAM, 16 MP arka kamera, 8 MP ön kamera, parmak izi tarayıcısı ve 3.000 mAh bataryası ile performans açısından oldukça yeterli bir donanıma sahip olan OnePlus 3, tasarımıyla da oldukça iyi durumda. OnePlus 2’de plastik gövde yer alırken, OnePlus 3 ile birlikte artık metale geçiş yapılmış durumda.  Cihaz ile ilgili en yoğun eleştiriler pek çok telefon modelinden küçük esinlendiği olurken, tasarımda pek çok iz bulmak mümkün.

OnePlus 3 ile ilgili yapılan testlerde 0.3 gibi kısa bir sürede parmak izi okuyucusunun tepki verdiği görülüyor. Cihazda yer alan ikili polarize katman, cihazın gündüz kullanımında büyük bir avantaj sağlıyor.  

Cihazın en önemli özelliklerinden birisi ise 1,5 saatte tam olarak bataryasının dolması. Ayrıca dolu bir batarya ile bir gün gibi uzun süre kullanım sağlamak da mümkün. USB-C kablosu üzerinden yapılan şarjda 30 dakikada telefon yüzde 60’a ulaşıyor.    Cihaz için yapılan Geekbench 3 testinde cihazın 5424 puan aldığı görülüyor.  Bu puan ise LG G5 ve HTC 10’un bile üzerinde. Tüm bu özellikleri ile OnePlus 3 piyasada oldukça iyi alternatiflerden birisi haline gelmiş durumda. 

sizlere teknokistan.com farkıyla sunulmuştur

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

  Subscribe  
Bildir
%d blogcu bunu beğendi: