bilim ve teknoloji haberleri

Oz Büyücüsü’nün macerası iOS’e taşındı

0 0

Oz Büyücüsü efsanesi mobil platformda devam ediyor. RPG oyun tutkunları için oldukça sürükleyici bir hikayeye sahip olan Oz: Broken Kingdom aralıksız devam eden macerası ile oyuncuları, dünyasına davet ediyor.

1939 yılında izleyiciler ile buluşan ve kült haline gelen Oz Büyücüsü‘nün efsanevi karakterlerinin yer aldığı oyunda, oyuncular dünyaya barışı tekrar getirmek adına amansız bir mücadelenin içine giriyor. Oyun içerisinde yine birebir filmde yer alan ve en çok sevilen karakterler arasında olan Teneke Adam, Korkuluk, Aslan ve diğer kahramanlar oyunculara eşlik etmeyi bekliyor olacak. Oyunda her karakterin ilerlemesi sürecinde çeşitli özellikler ve yetenekler sunuluyor. Karakterler geliştikçe ve savaşlar kazanıldıkça, güçlenen düşmana karşı yeni yetenekler kullanılabiliyor.

 

gameofoz2
Oyunun karakterleri dışında, hikayesinin geçtiği mekanlarda oldukça özenilerek tasarlanmış. Yine filmde yer alan mekanlara oyun içerisinde yer veriliyor. Oyuncular hikayenin içerisinde ilerlerken karakterlerinin mana değerlerine dikkat etmesi gerekiyor. Eğer sizde RPG oyunlarına ilgi duyuyorsanız, Oz Büyücüsü’nün hikayesini bilmeseniz bile oyun, grafikleri ile sizi içine çekebilecek türden bir macerayı sunuyor.

 

Fiyat Ücretsiz
Boyut 1,47 GB
Boyut 34 MB

sizlere teknokistan.com farkıyla sunulmuştur

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

  Subscribe  
Bildir
%d blogcu bunu beğendi: