bilim ve teknoloji haberleri

PlayStation 4 Pro Rekor Kırabilir!

0 0

Sony tarafından piyasaya sunulan yeni oyun konsolu PlayStation 4 Pro olarak adlandırılırken 10 Kasım itibariyle pek çok farklı bölgede satışa çıkan oyun konsolu oldukça ilgi görüyor.

Detaylar Paylaşıldı

Konu ile ilgili paylaşılan resimli bilgilerde pek çok farklı bölgede oyun konsolunun oldukça ilgi gördüğü belirtilirken bir önceki versiyon olan PlayStation 4’e göre satış rakamlarının şu anda yüzde 200 oranında artış göstermiş olduğu belirtildi. Sony tarafından geliştirilen ve çok daha farklı özellikler ile donatılarak kullanıcılara sunulan PlayStation 4 Pro sunduğu yüksek özellikler ile birlikte kullanıcılara oldukça cazip bir seçenek sunuyor. Bu açıdan piyasaya sunulduğu günden itibaren en çok ilgi çeken ve satış gerçekleştirilen cihazlardan bir tanesi PlayStation 4 olurken resmi açıklamalarda da bu bilginin doğruluğu teyit edildi.

Xbox One Geçildi

+Yüksek kullanıcı sayısına ulaşması PlayStation 4 ile birlikte Sony’nin de güçlenmesini sağlarken Microsoft Xbox One karşısında üstünlük kurmayı başaran Sony bu açıdan rakibine karşı da önemli bir avantaj elde etmiş durumda. Konu ile ilgili yapılan resmi açıklamalarda farklı bölgelerde yeni oyun konsolunun piyasaya sunulacağı belirtilirken bu sayede kullanıcılar önceki versiyonlara göre çok daha başarılı bir oyun deneyimi elde edebilecek ve satışlar da artabilecek. 

sizlere teknokistan.com farkıyla sunulmuştur

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

  Subscribe  
Bildir
%d blogcu bunu beğendi: