bilim ve teknoloji haberleri

Pokemon GO İçin Büyük Güncelleme Yolda

0 0

Pokemon GO yaz aylarından itibaren en çok oynanan oyunlar arasında girmeyi başarırken 40 milyon oyuncuya kadar çıkmayı başaran oyuna yeni güncellemeler geleceği açıklandı. Özellikle oyun içerisinde yapılan pek çok hile oyunun daha az kşi tarafından oynanamasına neden olurken, yeni güncelleme ile birlikte en büyük amaç yeniden eski oyuncuların kazanılması olduğu belirtildi. Bu bakımdan yeni güncelleme ile birlikte bu konuda umutlar oldukça fazla.

Oyun Baştan Yaratılıyor!

Pokemon GO için elde edilen bilgilere göre oyun içerisindeki pek çok özellik değiştirilecek. Bu açıdan oyunun baştan yaratıldığını söylemek yanlış olmaz. Niantic Games tarafından üzerinde uzun zamandan beri çalışıldığı görülen oyun güncellemesinde  oyun içeriğinde de ciddi değişiklikler yapılacak.

Oyuncular Arasında Savaş Başlıyor!

Pokemon GO için getirilen en önemli yeniliklerden birisi oyuncuların artık GYM’lerde birbirine karşı savaş verecek olmsı. Bu bakımdan yapay zekaya karşı değil, 1’e 1 savaşlar yaşanacak. Oyuna bebek Pokemonlar olarak Pichu (Pikachu), Cleffa (Clefairy), Magby (Magmar) gibi farklı pokemonlar gelecek. Aynı zamanda 100 adet yeni cep canavarı da oyuna eklenecek. 

sizlere teknokistan.com farkıyla sunulmuştur

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

  Subscribe  
Bildir
%d blogcu bunu beğendi: