bilim ve teknoloji haberleri

Pokemon Go Noel Haftası İçin Özel Bir Güncelleme ile Geliyor

Pokemon Go Noel
0 0

Pokemon Go çıktığı ilk günden beri kullanıcılarını vazgeçilmezleri arasına girmeyi başardı ve şirket sürekli kullanıcılarına bir yenilik sunuyor.

Pokemon Go Noel, önümüzdeki tatil günleri için kullanıcılarına çeşitli hediyeler sunmaya hazırlanıyor. pokemon go, sadece kuluçkalık yumurta ile elde edilebilen yedi bebek Pokemon’u, yeni geliştirdiği güncelleme ile kullanıcılarının hizmetine sunucak.

Şirket kullanıcılarına, Pikachu ve Pikachu’nun evrimleşmiş hali olan Raichu’ya Noel şapkası giydirilmiş bir şekilde oyun içinde görünmesini sağlayacak. Fakat şirket, Noel için bu iki yeni özellikle durmayacağa benziyor.

Şirket sadece Noel için değil, tüm Noel haftası boyunca Pokemon Go kullancılarına çeşitli sürprizler yapacak. Eğer Noel şapkalı Pokemonları istiyorsanız, elinizi çabuk tutmalısınız. Sadece kısa bir süreliğine Pokemon Go oyunu içinde bulunacaklar.

Noel için gelen yeni özelliklerin yanı sıra, oyuna gelen en heyecan verici özelliklik; Togepi ve diğer bebek Pokemonların, oyuncuların bünyesine alınması için şanslarının artması. Sadece Noel haftasına özel olarak bulma şansınız artacak bebek Pokemonlar: Togepi, Pichu, Cleffa, Elekid, Igglybuff, Magby ve Smoochum.

Yeni güncelleme ile gelecek olan yenilikler, 25 Aralık 2016 sabahı başlayacak ve 3 Ocak 2017 gecesi son bulacak.

sizlere teknokistan.com farkıyla sunulmuştur

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

  Subscribe  
Bildir
%d blogcu bunu beğendi: