bilim ve teknoloji haberleri

Pokemon Go’da Yenilikler Var!

0 0

Pokemon Go 2016’nın yaz aylarında piyasaya sunulurken, kısa süre içerisinde 40 milyon oyuncu barajı dahi aşılmıştı. Bu yüksek ilgi kısa süre içerisinde kaybedilirken, oyun içerisinde yenliklerin yapılması oyuncuların oyunu bırakmasına neden olmuştu. Konuyla ilgili yapılan son açıklamalarda ise Pokemon Go için yeni bir güncellemenin yapılacağı belirtildi.

Pokemon Go’da Neler Değişecek?

Pokemon Go için yapılacak güncellemede 50 kilometreye kadar destek sağlanacağı belirtildi. Bu bakımdan bisiklet ya da benzeri bir ulaşım aracı ile gezen kişiler Pokemon Go oynayabilecek. Fakat araba ile gezen kişilerin herhangi bir şekilde Pokemon Go oynaması mümkün değil.

 Oyun için en öneli detaylardan birisi Pokemon Go sunucularının iyileştirilmesi daha iyi bir şekilde oyunun oynanmasını sağlayacak. GYM’de özel eğitimlerin yapılabileceği de belirtilirken, XP’de de iyileştirmeler gelmiş durumda. 20 level sonrasında level atlamak giderek zorlaşırken, bu konuda da iyileştirmeler yapılmış durumda.  

Takip Sistemi Değişti

3 adımlı takip sisteminde de değişiklik yapılmış durumda. Daha önce sunucuları zorlayan özellik yenilenen haliyle oyuna dahil edilecek.  Aynı zamanda kullanıcılar arasındaki takas özelliği ilde pokemonların değiştirilmesini sağlayacak. 

sizlere teknokistan.com farkıyla sunulmuştur

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

  Subscribe  
Bildir
%d blogcu bunu beğendi: