bilim ve teknoloji haberleri

PS4 Oyunları İndirime Girdi

0 0

PlayStation 4 Pro adı verilen yeni versiyonun piyasaya çıkması PlayStation 4 için farklı indirimlerinin yapılmasını sağlarken PlayStation 4 oyunlarında da indirmek gidildiği belirtildi. Özellikle Kara Cuma olarak adlandırılan etkinlik kapsamında pek çok farklı oyunda indirime gidilmesi kullanıcıların normal piyasa fiyatlarının çok daha altında yeni oyunlara sahip olmasını sağlayacak.

21 Kasım’da Başlıyor!

İnternet üzerinden satış yapan pek çok farklı mağazada yüksek oranlarda indirimin uygulaması yeni oyunların alınması için cazip seçenekler yaratırken kişiler 21 Kasım ile 27 Kasım tarihleri arasında bu indirimlerden yararlanabilecek. İndirime giren oyunlar arasında en çok dikkat çeken oyunlar ve fiyatları ise şöyle;

Uncharted 4: 129 TL (229 TL)

Bloodborne GOTY: 129 TL (169 TL)

The Last of Us Remastered: 99 TL (169 TL)

Ratchet & Clank, Uncharted Nathan Drake Collection, Bloodborne, Until Dawn Extended Edition, TheOrder: 1886 ve HeavyRain & Beyond: Two Souls serisi için de tek bir etiket fiyatı belirlenirken kişiler 99 TL ödeyerek tüm bu oyunlara sahip olabilecek.

inFamous Second Son, Drıveclub ve SingStar Ultimate Party  gibi oyunlar da indirim daha fazla olurken kişilerin bu oyunlara sahip olabilmesi adına 69 TL ödemesi yeterli olacak. PlayStation 4 oyunları normalde çok daha yüksek bir fiyat üzerinden satılsa da kullanıcılar yeni indirimler ile birlikte çok daha uygun fiyatlara oyunlara sahip olabilecek. 

sizlere teknokistan.com farkıyla sunulmuştur

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

  Subscribe  
Bildir
%d blogcu bunu beğendi: