bilim ve teknoloji haberleri

Rock Yıldızı Olma Hayalleri Kuran Bir Köpeğin Hikayesini Anlatan Film: Rock Dog

0 0

Yönetmen koltuğunda Ash Brannon’ın oturduğu filmin orijinal seslendirme kadrosunda Luke Wilson, J.K. Simmons, Eddie Izzard, Lewis Black yer alıyor.

Türkçe İsim: Süper Yetenek

film Çin üretimi bir animasyon filmidir ve bir geniş gözlünün eline radyo düştükten sonra yaşanan gelişmeleri ele almaktadır. Geniş gözlü olan Tibetan Mastiff radyo eline geçtikten sonra bir müzisyen olabilme umuduyla evi terk ederek hayalini gerçekleştirmek üzere yollara düşer. Bu yolculuk sıra dışı beklenmedik gelişmelere gebe olacaktır. 

Çin’in parasıyla ve ABD’nin teknolojisinin birleşmesiyle ortaya çıkan 60 milyon dolar bütçeli animasyon film Rock Dog 7 Temmuz’da Çin’de vizyona girdi ve 24 Şubat 2017 tarihinde hem ABD’de hem Türkiye‘de vizyona girecek.

Film Konusu

Kar Dağı’nda yaşayan Tibet mastiflerinin yerine getirmeleri gereken tek bir görev vardır; o da yün yapımı ile geçinen koyunların yaşadığı küçük, huzurlu köyü korumak. Köyün baş düşmanı da Linnux isimli gangster kılıklı kurt ve onun çetesidir. Koruma nöbetleri sırasında olabilecek bir dikkat dağınıklığını engellemek için mastiflerin lideri Khampa, köyde müzik çalınmasını yasaklamıştır. Ancak Khampa’nın oğlu Bodi günün birinde bir yolcu uçağından düşmüş olan bir radyo bulur. Birkaç gitar solosu duymasıyla birlikte Bodi’nin kaderi belirlendir; bir rock yıldızı olacaktır. Bunun yolu da babasının verdiği emirlere karşı gelmek, köyü terk edip şehre gitmek ve çok kısa sürede bir beste yapması gereken efsanevi müzisyen Angus Scattergood’u bulmaktır…

Seslendirme Kadrosu

Ash Brannon, Ian karakterini, Eddie Izzard, Angus karakterini, Luke Wilson, Bodi karakterini, J. K. Simmons, Khampa karakterini ve Matt Dillon, Trey karakterini seslendiriyor.

Vizyon Tarihi

24 Şubat 2017

1. Fragman

sizlere teknokistan.com farkıyla sunulmuştur

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

  Subscribe  
Bildir
%d blogcu bunu beğendi: