bilim ve teknoloji haberleri

RollerCoaster Tycoon iOS ve Android İçin İnanılmaz Özellikler Hediye Ediyor

0 0

RollerCoaster Tycoon, hayranlarına inanılmaz özellikleri Noel hediyesi olarak sunuyor.

RollerCoaster Tycoon, nihayet iOS ve Android cihazlarda hayranlarının eğlenebilmesi için bir Noel hediyesi getirecek. Pek çok büyük oyun şirketi, oyunlarının daha fazla indirelebilmesi için oyuncularını bilgilendirdiklerini görüyoruz. Bu tür bilgilendirmeleri de son olarak Pokemon GO oyununun yapımcıları yapmıştı.

RollerCoaster Tycoon ClassicTM, 22 Aralık 2016’da Atari şirketi tarafından yayınlanan doğaçlama bir oyun olarak karşımıza çıkmıştı. Bu oyun, RollerCoaster Tycoon ve RollerCoaster Tycoon 2’nin başarısının bir devamı olarak görülebilir.

Oyunun yenilikçi şirketi şimdi, RollerCoaster oyunu gibi oyunculara, tasarım, bina, peyzaj eğlence parkları, yönetici personel ve misafirleri için finans sağlayan yeni özellikler kazandırıyor.

Ayrıca, CNet’in bildirdiğine göre, kullanıcıya benzersiz bir grafik tarzı ile otantik ve çekici bir eğlence parkı elde etmelerine yardımcı oluyor.

Atari şirketi, Perşembe günü Engadget’ın yaptığı gibi bu yeni mobil uygulamayı ilk kez piyasaya sürdü ve oyunun App’ını başlatmak için başlangıç ücretini 6 dolar olarak belirledi. RollerCoaster Tycoon ClassicTM oyununda, “Wacky World” ve “Time Twisters” adlı iki uygulamanın kendi içinde satın alma işlemi var ve fiyatı ise 1.99 dolar.

Kullanıcılar, kaydedilen parkları veya inşaat temalarını platformlar arasında da içe ve dışa aktarabilir, ancak bu ücretsiz değil. Kullanıcıların bunun için 6 dolar daha ödemesi gerekli. Ancak, tam serbest modun kilidini açmak kullanıcıya 16 dolara mal olacak.

sizlere teknokistan.com farkıyla sunulmuştur

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

  Subscribe  
Bildir
%d blogcu bunu beğendi: