bilim ve teknoloji haberleri

Samsung C9 6 GB RAM’le Geliyor!

0 0

Samsung Note 7 ile yaşattığı sorumlu dönemi unutturabilmek adına farklı modeller üzerinde çalışmalarını sürdürüyor. Marka tarafından yapılan son açıklamalar da önümüzdeki dönemlerde yeni bir modelin daha piyasaya sunulacağı belirtilirken piyasaya çıkacak olan yeni modelin adı Samsung C9 olacak.

C Serisi Güçleniyor

C serisi için önemli bir gelişme olarak görülen bu yeni model üstelik bugüne kadar yaşanmayan bir İlkin de gerçekleşmesini sağlayacak. Elde edilen bilgilere göre Samsung’un ilk defa 6 GB ram ile piyasaya çıkacağı belirtilirken bu açıdan Galaxy C9 serisi ile birlikte performans da oldukça üst seviyelere çekilecek.

Galaxy Note 7 modelinde 6 GB RAM olması beklenirken bu konuda yapılan tanıtımlar beklentilerin altında kalmış ve kullanıcılar bu konuda ki daha iyi bir geliştirme beklemişti. Fakat Galaxy Note 7 yerine Galaxy C9 modelinde yüksek RAM kapasitesini tercih eden Samsung, bu bakımdan oldukça önemli bir modeli piyasaya sunacak.

Yapılan açıklamalarda cihazın piyasaya ne zaman çıkacağı ile ilgili detaylar paylaşılmazken önümüzdeki aylarda ve özellikle 2017 yılı itibariyle Galaxy C9 modelinin piyasaya sunulması bekleniyor. Bu açıdan şimdi tüm gözler yeni çıkartılacak modele çevrilmiş durumda.

sizlere teknokistan.com farkıyla sunulmuştur

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

  Subscribe  
Bildir
%d blogcu bunu beğendi: