bilim ve teknoloji haberleri

Samsung Galaxy J3 2017 Sızdırıldı!

0 0

Son dönemlerde Samsung modellerin 2016 ve 2017 versiyonları için özel geliştirmeler yaparken yeni geliştirilecek modellerden bir tanesinin de Samsung Galaxy J3 2017 modeli olduğu belirtildi. Marka tarafından bu alanda yapılan çalışmalar ile birlikte 2017 yılında piyasaya sunulacak telefon modelli hakkında kolay bir şekilde bilgi sahibi olmak mümkün olurken yapılan sızdırmalar ile birlikte basın görsellerinin paylaşılması telefon hakkında şimdiden bilgi alınmasını sağladı.

Samsung Galaxy J3 2017 Basın Görseli Sızdı

Telefon için yapılan sızdırmada özellikle Samsung’un yapacağı tanıtım etkinliğinde kullanılacağı basın görseli paylaşırken sızdırmalar yine sosyal medyada en çok takip edilen isimlerden birisi Evan Blass tarafından yapıldı. Yapılan sızdırma ile görsel şimdiden görülürken telefonda yer alan teknik detaylar da paylaşıldı.

Samsung Galaxy J3 2017 Teknik Özellikleri Neler?

Samsung Galaxy J3 2017’de 5 inç ekran, Snapdragon 430 işlemci, 3 GB RAM ve 2600 Mah kapasiteli bir bataryanın olması bekleniyor. Telefon Android 6.0.1 işletim sistemi ile sunulacak. Bu açıdan telefon yapılacak tanıtımdan çok daha önce şimdiden resmiyet kazandı.

sizlere teknokistan.com farkıyla sunulmuştur

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

  Subscribe  
Bildir
%d blogcu bunu beğendi: