bilim ve teknoloji haberleri

Samsung Galaxy S7 Ve S7 Edge’ye Aralık Güncellemesi Geldi

0 0

Samsung Galaxy S7 Ve S7 Edge için yeni bir güncelleme paketinin sunulduğu görülürken güncelleme paketi şu anda ilk olarak Hindistan’da görüldü. Samsung tarafından yapılan çeşitli çalışmaları içeren paket güvenlik adına çok önemli iyileştirmeler ile geliyor.

Samsung Galaxy S7 Ve S7 Edge Güncellemesi Detaylanmadı

Gündemde güncellemenin başladığı ile ilgili ekran görüntüleri paylaşılmış olsa da güncelleme ile telefonlara hangi özelliklerin eklendiği tam olarak öğrenilemedi. Bu bakımdan güncellemenin içeriğinin öğrenilmesi adına biraz daha beklenmesi gerekiyor. Fakat bu sürenin kısa sürmesi muhtemel ve çok kısa bir süre içerisinde büyük güncelleme paketi açılarak detaylar öğrenilebilir.  

Nougat Çalışmaları Ne Durumda?

Samsung Galaxy S7 Ve S7 Edge için güncelleme devam ederken kullanıcıların aslında gözü Android Nougat güncellemesinde. Bu konuda Samsung işi ağırdan alırken paylaşılan son raporlarda hala işletim sistemi için test sürecini devam ettiği belirtilmişti. Gündemde yer alan bir diğer iddialarda ise Samsung Galaxy S7 Ve S7 Edge için Android Nougat 7.0 sürümünün es geçilip direk 7.1’e atlanacağı belirtiliyor. Bu bakımdan uzun süre beklenmesi gerekse de Samsung Galaxy S7 Ve S7 Edge kullanıcıları Android 7.1 sürümü ile çok güçlü bir cihaza sahip olabilir.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

  Subscribe  
Bildir
%d blogcu bunu beğendi: