bilim ve teknoloji haberleri

Samsung Galaxy S8 Plus, 6 İnç Ekran ve Kalem Desteği ile Gelecek

0 1
Güney Kore devi, son birkaç aydır kaybettiği güven ve marka değerini Galaxy S8 Plus ile kazanmayı hedefliyor.

Gelen yeni bilgilere göre Samsung’un, Galaxy S8 Plus’ı altı inç ekran ile piyasaya sürmeye hazırlandığı tahmin ediliyor.

Samsung şimdiye kadar çok inişli çıkışlı bir yıl geçirdi. Galaxy S7 ve S7 Edge akıllı telefonları şirkete yeni bir boyut kazandırırken, Galaxy Note 7’nin oldukça olumsuz yönlerinin ortaya çıkması şirketin değerini bir hayli düşürdü.

Güney Kore devi Samsung, son birkaç aydır kaybettiği güven ve marka değerini geri kazanmayı umuyor. Tabii ki de markanın eski değerini kazanabilmesi için özel bir şeye ihtiyacı var ve bu 6 inç ekranıyla Galaxy S8 Plus olabilir.

Güney Kore merkezli popüler arama motoru ve web portalı Naver, bu yeni Samsung cihazının sahibine tekrar eski değerini kazandırabileceğini iddia etti. Site, cihazın adına S8 Plus denilebilir ama S7’de de olduğu gibi kenar stili kavisli bir ekrana sahip olabilir diye açıklama yaptı.

Ayrıca cihazda Stylus desteği açıkça belirtilmedi ancak Naver, Samsung’un Stylus desteği ile zaten bir S8 Plus prototipi üzerinde çalıştığını iddia etmekte.

Note 7’yi bir kenara bırakıp Galaxy S serisine odaklanmak, Samsung’un şu an yapabileceği en zekice şey gibi görünüyor. Şirketin, eski şöhretini kurtarmaktan başka çaresi yok.

Kaynak: http://tech.firstpost.com/

sizlere teknokistan.com farkıyla sunulmuştur

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

  Subscribe  
Bildir
%d blogcu bunu beğendi: