bilim ve teknoloji haberleri

Samsung Note 7 İade Edenlere Çek Verecek!

0 0

Son dönemlerde teknoloji dünyasının en çok konuştuğu konuların başında Samsung Galaxy Note 7 yer alıyor. Telefonların piyasaya çıktıktan çok kısa bir süre sonra patlamaya başlaması dünya genelinde telefonların toplanmasına neden olurken yenileme çalışmalarının da patlamalara çözüm olmaması telefonun üretiminin durdurulması ile sonuçlandı.

Kullanmayın Dedi

Telefonların üretiminin durdurulması ile birlikte kullanıcıların telefonları kesinlikle kullanmaması gerektiği belirtilirken iade işlemlerini yapmayan kullanıcılara da arka arkaya çağrılar yapıldı. Yapılan çağrılar ile birlikte kullanıcıların cihazlarını iade etmesi ve bu konuda sorumluluk alması istendi. Fakat iade işlemlerine çok sıcak bakmayan kullanıcılar tüm uyarılara rağmen telefonlarını teslim etmedi. Bu gelişmenin üzerine ise Samsung yeni bir kampanya başlattı.

Hediye Dönemi Başladı

Kampanya dahilinde Samsung merkezlerine Galaxy Note 7 cihazlarını getiren kullanıcılara iade işlemlerinin yanı sıra 310 TL’ye varan hediye çeki verileceği belirtildi. Bu açıdan telefonu alan kişiler telefon ücretini geri alabileceği gibi Samsung’tan 310 TL’lik bir hediye çekine de sahip olacak.

Samsung tarafından başlatılan bu kampanya kullanıcılar için oldukça cazip bir seçenek yaratıyor. Bu bakımdan bugüne kadar iade işlemlerini gerçekleştirilmeyen kullanıcıların Samsung’un bu yeni kampanyasından yararlanabilmek adına telefonlarını iade edeceği düşünülüyor.

sizlere teknokistan.com farkıyla sunulmuştur

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

  Subscribe  
Bildir
%d blogcu bunu beğendi: