bilim ve teknoloji haberleri

Samsung Pay Tüm Samsung Modellerine Geliyor

0 0

Samsung Pay adı verilen ödeme sistemi için özellikle 2015 yılı itibariyle sistemli bir şekilde telefonlara yükleme işlemleri yapılırken Galaxy S6 serisi ile birlikte telefonlarda uygulama otomatik yüklü bir şekilde gelmeye başlamıştı. 2015 yılının ardından 2016 yılında da bu telefon serilerinin bir sonraki versiyonlarında Samsung Pay telefonlarda yüklü olarak kullanıcılara sunulurken Samsung bu konuda durumu bir adım daha ileri götürmeyi planlıyor.

Resmen Açıklandı

Yapılan açıklamalara göre bundan sonra Samsung tarafından üretimi gerçekleştirilecek tüm cihazlarda Samsung Pay ödeme sistemi kurulu bir şekilde kullanıcılara satış yapılacak. Böylece Samsung Pay sisteminin kullanıcılar ile buluşması ve kullanma konusunda teşvik edilmesinde de büyük bir avantaj elde edilecek.

Samsung ödeme sisteminin pek çok farklı işyerinde destekleneceği ve aynı zamanda internet üzerinden yapılacak ödemelerde de en önemli ödeme sistemlerinden birisi olacağı belirtilirken Samsung bu konuda yapacağı yeni yatırımlar ile birlikte sisteminin daha stabil ve hızlı bir şekilde çalışmasını sağlayacak.

2017 yılında piyasaya sunulacak tüm telefonlarda yer alacak Samsung Pay ey böylece daha etkin bir kullanıma sahip olacak ve aynı zamanda ödeme sistemleri konusunda Samsung’un ne kadar çok başarı elde edeceğini gösterecek. Şu anda oldukça kısıtlı bir grup tarafından kullanılan Samsung Pay sisteminin daha geniş alanda kullanım imkanı sağlaması kullanıcı sayısını da doğrudan arttıracak.

sizlere teknokistan.com farkıyla sunulmuştur

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

  Subscribe  
Bildir
%d blogcu bunu beğendi: