bilim ve teknoloji haberleri

Samsung’a Şok: Galaxy J5 Patladı

0 0

Samsung’un son dönemlerde başı oldukça ağrıyor. Note 7 ve çamaşır makinelerinde meydana gelen patlamaların ardından Samsung değişim programına başlarken, yeni bir patlama haberi daha geldi.

Çok İlgi Çekti!

Galaxy J5 modelinde yaşanan patlamanın duyurulmasının ardından ise adeta piyasalarda şok etkisi yaşandı. Fransa’da yaşanan olayda bir kullanıcının Galaxy J5 modelinin birden alev aldığı ve patladığı iddia edildi. Telefonun patlamadan önce kullanıcının çocuğu tarafından oyun oynanmak için alındığı ve sonrasında telefonun giderek ısınarak şişmeye başladığı aktarıldı. Kısa süre içerisinde şişme nedeniyle patlamanın yaşandığı Galaxy J5, kullanılamaz hale gelmiş.

Galaxy J5 için yaşanan bu durumun ardından akıllarda pek çok soru işareti yaşanırken özellikle patlamanın Samsung marka bir telefonda yaşanması da patlamanın gündem yaratmasına nende oldu.

Samsung Sessiz!

Galaxy J5 için gündeme gelen bu haberlerin ardından Samsung herhangi bir açıklama yapmazken patlamanın araştırıldıktan sonra detaylı bir açıklamanın yapılması bekleniyor.  Şu anda olayın kullanıcı hatası ya da resmi olmayan yerlerden alınan sorunlu modellerden birisi olabileceği de konuşuluyor. Zira uzun süreden beri kullanımda olan Galaxy J5 modellerinde herhangi bir patlama bildirimi yapılmamış durumda. 

sizlere teknokistan.com farkıyla sunulmuştur

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

  Subscribe  
Bildir
%d blogcu bunu beğendi: