bilim ve teknoloji haberleri

Samsung’tan Note 7 Özrü Geldi

0 0

Galaxy Note 7 ile birlikte piyasaya iddialı bir giriş yapmasına rağmen yaşanan patlama olayları ile birlikte üretimi durdurmak zorunda kalan Samsung, bugün konuyla ilgili detayları basınla paylaştı. Samsung adına açıklama yapan kişi Samsung’un mobil departmanının başındaki Dong-jin Koh olurken, Dong-jin Koh yaptığı açıklama ile milyonlarca kullanıcıdan özür diledi.

İşi Şansa Bırakmadılar!

Samsung tarafından yapılan açıklamalarda Galaxy Note 7 modellerinin çok az bir kısmında sorun olduğu fakat buna karşın Samsung’un kullanıcılara verdiği değer ile birlikte işini şansa bırakmayarak tüm telefonları kapsayacak bir şekilde iade işlemlerine başladığı ifade edildi. Samsung, yaşanan sorunlara rağmen böyle bir karar alması ile birlikte kullanıcıların da büyük takdirini toplamıştı.  Üstelik tüm bu işlemler sadece 35 patlama olayının ardından yapıldı ve bu nedenle de 2.5 milyon cihaz toplanmıştı.

Hayal Kırıklığı

Galaxy Note 7 ile ilgili kullanıcılarda yaşatılan hayal kırıklığının farkında olunduğu ifade edilirken, tüm müşterilerden ve kullanıcılardan Samsung olarak özür dilendiği belirtildi. Yetkili bir isim tarafından yapılan bu açıklamalar ve özrün dilenmesi yine kullanıcılar için yeterli görüldü ve güvenin Samsung’a sürdüğü belirtildi.  

sizlere teknokistan.com farkıyla sunulmuştur

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

  Subscribe  
Bildir
%d blogcu bunu beğendi: