bilim ve teknoloji haberleri

Siri İle Skype Araması Yapılabilecek

0 0

Apple piyasaya sunduğu son işletim sistemi ile birlikte bugüne kadarki pek çok kullanım alışkanlığını da değiştirmeyi hedefliyor. Pek çok yenilik şu anda kullanıcılar için sunulurken gündeme getirilen son bilgilerde kişilerin herhangi bir işlem yapmaya gerek kalmadan Siri üzerinden Skype araması yapabileceği belirtildi.

Skype Aramaları Artık Daha Kolay

Skype için getirilen bu destek sayesinde kullanıcıların iOS işletim sistemini çok daha etkin bir şekilde kullanabilmesi mümkün olurken aramaların direk akıllı asistan üzerinden olması sayesinde de kişilerin telefonu eline almadan işlem yapabilmesi mümkün olacak. Bu açıdan kullanıma sunulan özellik pek çok kişi için oldukça cazip bir seçenek de yaratmış durumda.

iOS 10 ile birlikte işletim sistemine getirilen en büyük yenilik geliştirilmiş akıllı asistan olmuş durumda. Akıllı Asistan yardımıyla sadece Skype için değil telefonda kullanılan pek çok sistem için büyük bir kolaylık sağlanırken kullanıcılar bu özellikler sayesinde yapacakları işlemleri sadece birkaç komut ile yapabilme imkanına sahip. Bu açıdan önümüzdeki dönemlerde çok daha popüler hale gelmesi beklenen akıllı asistan için sizler de iOS 10 güncellemesini alarak hemen bu imkândan yararlanmaya başlayabilirsiniz

Üstelik akıllı asistan ile birlikte sadece arama işlemlerinde değil gelen aramaların kontrol edilebilmesi, kişilerin rehber üzerine kaydedilmesi gibi pek çok işlem de yapılabilir durumda.

sizlere teknokistan.com farkıyla sunulmuştur

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

  Subscribe  
Bildir
%d blogcu bunu beğendi: