bilim ve teknoloji haberleri

Sony, Android ve iOS için PlayStation Topluluklarını Kuruyor

0 0

PlayStation Toplulukları’nın genel amacı PS4 oyuncuları arasında iletişimin kurulması olurken kişiler topluluklara katılarak kolay bir şekilde çevresini genişletebiliyor. PlayStation Toplulukları, benzer ilgi alanlarına ve tercihlere sahip oyuncular bulabileceğiniz bir merkez durumunda. Örneğin, uygulama topluluklarına katılmanıza ve kendi cihazlarında topluluklarda yüklü olan diğer üyelerle oyun oynamanıza böylece imkan sağlanıyor. Hatta uygulama içinde sohbet bölümü dahi var. PlayStation Toplulukları, özellikle birden fazla oyuncunun gerektiği oyunlarda oyuncu bulamadığınızda büyük bir yardım sağlayacak. Topluluk üzerinden diğer oyunculardan destek alabilirsiniz.

Profilinizi Oluşturun!

Ayrıca topluluktaki üyelerin profillerini görebilir, halihazırda üyesi olduğunuz toplulukları görüntüleyebilirsiniz. Bu bakımdan Sony tarafından oluşturulmuş yeni uygulama kişilerin bu konudaki tüm ihtiyaçlarını çözümleyecek durumda.

PlayStation Topluluklarını İndirebilirsiniz

PlayStation Toplulukları olarak adlandırabileceğimiz uygulamaları Android ve iOS mağazalarından ücretsiz olarak indirilebilirsiniz. Bu konuda kişilerin kolay bir şekilde destek alabilmesi mümkün olacağından dolayı uygulamaların kısa süre içerisinde yüksek bir kullanıcı sayısına ulaşması bekleniyor. Yeni duyurusu yapılan bu gelişme şu an için yeni olsa da önümüzdeki günlerde indirme raporlarına göre doğru bir değerlendirme yapmak mümkün olabilir.   

sizlere teknokistan.com farkıyla sunulmuştur

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

  Subscribe  
Bildir
%d blogcu bunu beğendi: