bilim ve teknoloji haberleri

Sony PS4 Slim İncelemede!

0 0

Sony PS4 Slim adı ile yayınlandıktan sonra piyasada büyük bir ilgi gören ve Sony PS4 modelinin yerini alması beklenen oyun konsolu için çeşitli testler ve incelemeler de yapılmaya başlandı. Bir önceki versiyona göre daha küçük ve daha hafif bir şekilde üretimi yapılan Sony PS4 Slim, bu bakımdan Sony PS4 modeline göre çok daha pratik bir kullanıma sahip. Bu bakımdan Sony PS4 yerine daha iyi durumda olan ve daha yüksek özelliklere sahip Sony PS4 Slim modelini tercih etmek çok daha mantıklı.

Sony PS4 Slim’de Neler Var?

2.1 ağırlığı olan konsollarda yükseklik sadece 3.9 cm. üstelik tek bir ışığı bulunan cihaz, bu bakımdan da çok pratik ve sade. Sony PS4 Slim performans anlamında Sony PS4’e göre çok farklı değil. Bu bakımdan yeni modelde daha yüksek bir performans almak isteyen kişilere göre Sony PS4 Slim çok uygun değil. Sony PS4 Slim yerine Sony PS4 Pro modelinin tercih edilmesi bu bakımdan daha çok tatmin edecektir.

Minik Ama Etkili!

Sony PS4 Slim için Sony PS4 kullanımı yeterli olan kişilerin seçim yapması çok daha uygun görüyor. Boyutlarının yanı sıra cihazı gürültü seviyesi de oldukça düşük.   

sizlere teknokistan.com farkıyla sunulmuştur sizlere teknokistan.com farkıyla sunulmuştur

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

  Subscribe  
Bildir
%d blogcu bunu beğendi: