bilim ve teknoloji haberleri

Super Mario Run Geliyor!

0 0

iPhone 7’nin tanıtımı sırasında özellikle Süper Mario Run adı verilen yeni bir oyunun kullanıcılara sunulacağı belirtilirken iPhone, iPad ve iPod Touch için oyunun geliştirilecek sunulacağı açıklanduı. Yapılacak bu güncellemeyle birlikte artık kullanıcılar efsane oyunun yeni versiyonunu telefonlarında ya da tabletlerinde oynayabilecek.

Oyun Ücretli Olacak

Oyunun deneme versiyonunun olacağı belirtilirken ücretsiz bir şekilde bu deneme versiyonu oynanabilecek. Fakat oyunun tam sürümüne erişmek isteyen kullanıcıların 10 dolar gibi bir ücret ödemesi gerekecek.

10 Dil İle Desteklenecek

Super Mario Run için yapılan resmi açıklamalarda oyunun 151 farklı ülkede yayınlanacağı belirtilirken 10 farklı dil seçeneği ile birlikte dil konusunda da sorun yaşanması önlenmiş olacak. İngilizce, Japonca, Almanca, Fransızca, İspanyolca, Portekizce, İtalyanca, Hollandaca, Rusça ve Çince olarak farklı dillerin sunulacağı oyun böylece dil problemini ortadan kaldırmış olacak. Türkçe dil desteğinin olmayacağı oyunun önümüzdeki günlerde resmen piyasaya sunulması bekleniyor. Henüz kesin bir tarih paylaşılmamış durumda.

Oyun oynanması için en az iOS 8.0 işletim sistemine sahip bir cihazın kullanılması gerekirken oyunun piyasaya sunulmasının ardından oldukça ilgi görmesi bekleniyor. Bu bakımdan Super Mario Run için dünya genelinde beklentiler giderek yükseliyor. Oyunun özellikle piyasaya sunulduktan sonra nasıl bir performans sunacağı merak ediliyor. 

sizlere teknokistan.com farkıyla sunulmuştur

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

  Subscribe  
Bildir
%d blogcu bunu beğendi: