bilim ve teknoloji haberleri

Telegram Güncellemesi. İşte Yeni Özellikler

0 0

Mobil cihazlar için en popüler mesajlaşma uygulamalardan biri olan Telegram, birkaç yeni özellik ve birçok iyileştirme ekleyen önemli bir güncelleme daha aldı. Güncelleme, uygulamanın hem Android hem de iOS sürümleri için kullanılabilir durumda. Bu bakımdan kullanıcılar işletim sistemi kısıtlaması olmaksızın yeni güncellemeyi kolay bir şekilde alabilecek. 

Telegram 3.15 Sunuldu

Telegram 3.15 için en çok dikkat çeken önemli ileti dizisini gelen kutusunun üst kısmına yerleşmesi oldu. Sabitlenmiş sohbet seçenekleri ile birlikte uygulama açıldığında her zaman üstte istenen içerikleri görebilmek mümkün. Böylece sık sık kullandığınız sohbet pencerelerini favorilere alarak siz de en üstte kalmasını sağlayabilirsiniz.

IFTTT Entegrasyonu Geldi

Güncelleştirmede yer alan bir diğer önemli özellik, Twitter veya Instagram gibi en popüler sosyal ağların yanı sıra Gmail gibi verimlilik araçlarıyla çalışacak olan IFTTT (If That This That That) entegrasyonudur. Üstelik bu servislere ek olarak, IFTTT, Spotify veya Pinterest gibi bazı eğlence uygulamaları, Dropbox veya Google Drive gibi bulut hizmetleri ve Nest, LIFX veya Philips Hue da dahil olmak üzere IoT (Internet of Things) cihazlarıyla da uyumludur.

Telegram tarafından yapılan açıklamalarda özellikle IFTTT ile tamamen entegreli bir şekilde çalışabilen ilk uygulamanın Telegram olduğu belirtildi.  

sizlere teknokistan.com farkıyla sunulmuştur

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

  Subscribe  
Bildir
%d blogcu bunu beğendi: