bilim ve teknoloji haberleri

Twitter’de Müşteri Hizmetleri Dönemi Başlıyor!

0 0

Twitter son dönemlerde ekonomik anlamda zorlu bir süreçten geçerken yeni özellikler ve geliştirmeler ile birlikte uygulamanın çok daha aktif bir hale gelmesi amaçlanıyor. Özellikle kurumsal olarak Twitter’dan yer alan firmaların müşterilerine daha iyi bir şekilde hizmet verebilmesi adına sisteminin yerleştirileceği ve markalara yönelik farklı bir şekilde bu hizmetin sunulacağı belirtildi.

Twitter Gelişiyor!

Bu açıdan bakıldığında potansiyel müşterilere ve mevcut müşterilere ulaşmak adına en büyük platformlardan birisi olan Twitter, müşteri hizmetleri imkanı sunarak firmaların daha iyi ve kolay bir şekilde hizmet vermesini sağlayacak. Twitter’da her ne kadar işler yolunda gitmese de yapılacak değişikliklerin ardından sektörde ciddi bir hareketlilik amaçlanıyor.

Twitter için son dönemlerde en çok konuşulan konulardan bir tanesi satış olurken bugüne kadar yapılan görüşmelerden olumlu bir sonuç alınabilmiş değil. Bu açıdan Twitter’ın satılma ihtimali günden güne düştüğü gibi şu andaki Twitter yönetimi içinde bulunulan ekonomik zorlukların aşılabilmesi adına farklı teknikler ve yöntemler üzerinde çalışılıyor.

Twitter üzerinden yapılacak müşteri hizmetleri desteği sayesinde kullanıcıların Twitter’a ilgi gösterecek olması kullanım oranlarını arttıracak en önemli detaylardan birisi olarak görülüyor. Bu bakımdan önümüzdeki dönemlerde resmi bir şekilde tanıtımı yapılarak kullanıma sunulması beklenen Twitter’ın yeni özelliği ile sektörde oldukça hareketlilik yaşanabilir.

sizlere teknokistan.com farkıyla sunulmuştur

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

  Subscribe  
Bildir
%d blogcu bunu beğendi: