bilim ve teknoloji haberleri

Ve Samsung C9 Pro Da Göründü!

0 0

Samsung geçtiğimiz günlere kadar Galaxy C9 modeli ile konuşulsa da gelen son bilgilerde Galaxy A9 Pro modelinin görüntüleri yer aldı. Farklı bir tasarım ve yüksek özellikler ile piyasaya sunulacak olan telefon modeli bu bakımdan kullanıcıların yüksek performansa sahip bir telefona sahip olmasını sağlayacak.

Detaylar Kısıtlı

Konuyla ilgili bugüne kadar yapılan açıklamalarda telefon hakkında detay vermekten kaçınan Samsung buna rağmen sızdırmaları önleyebilmiş değil. Yapılan açıklamalarda 2 farklı rengin yer alacağı belirtilirken metal gri ve altın renk seçenekleri olacak.

Yeni telefon ile ilgili en çok merak edilen teknik detaylar olurken telefonda özellikle 6 GB RAM’in yer alacak olması oldukça ilgi çekti. Öyle ki bu özellik sayesinde telefondaki performans oldukça üst seviyelere çıkarılabilecek. Böylece kullanıcılar yüksek performanslı telefon modeli ile pek çok işlemini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirme imkanı da elde edecek.

Yapılan açıklamaların ardından telefonun piyasaya sunulması beklenirken resmi tanıtımını ne zaman yapılacağı ile ilgili henüz bir detaya ulaşılmadı. Fakat şu anda son işlemlerinin yapıldığı öğrenilen telefon modelini önümüzdeki günlerde piyasaya sunulmasına kesin gözüyle bakılıyor. Bu bakımdan önümüzdeki günlerde yapılacak resmi tanıtım ile birlikte telefonun piyasaya sunulması da bekleniyor.

sizlere teknokistan.com farkıyla sunulmuştur

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

  Subscribe  
Bildir
%d blogcu bunu beğendi: