bilim ve teknoloji haberleri

Vine Camera İle Vine Yola Devam Ediyor

29

Çok uzun zamandan beri Vine platformunun kapatılacağı üzerinde pek çok farklı tartışma yapılırken çoğu kişi bu platformu satılması konusunda farklı bilgileri öne sürmüştü. Fakat paylaşılan son bilgilerde gündemde yer alan tüm iddiaların asılsız olduğu ortaya çıktı.

Twitter Vine’ı Bırakmıyor!

Twitter tarafından alınan karar ile Vine uygulamanın boyut değiştirerek kullanıma devam edeceği belirtilerken uygulamanın yeni adı Vine Camera olacak. Özellikle 2013 yılında Twitter tarafından satın alındıktan sonra çok daha etkili bir şekilde büyümesi beklenen Vine uygulamasının beklenen patlamayı yapamaması pek çok farklı spekülasyonun da ortaya çıkmasına neden olmuştu.

Başlangıç aşamasında 6 saniyelik kısa videolar ile oldukça ünlü olan Vine fenomenleri uygulamayı yavaş yavaş bırakırken bu durum uygulamanın daha az ilgi görmesine neden olmuştu. Fakat Twitter tarafından yapılan açıklamalarda Vine platformu üzerinde oluşturulmuş tüm içeriklerin çok önemsendiğini ve bu içeriklerin kaybedilmeyeceği belirtildi.

Kişilerin site ya da uygulama üzerinden bütün içeriklere aynı şekilde ulaşabileceği belirtilirken yeni dönemde Vine Camera ismi altında çok daha etkin bir şekilde uygulama varlığını sürdürecek. Vine için yapılan bu açıklama sonrasında gündemde Vine iddiaları asılsız olarak kaldı. Bundan sonraki süreçt ise Vine’nın ne kadar başarılı olabileceği merak ediliyor.

sizlere teknokistan.com farkıyla sunulmuştur

Yorumlar
%d blogcu bunu beğendi: