bilim ve teknoloji haberleri

Vivaldi 1.5 Sürümü Geldi

0 0

Geçtiğimiz aylarda piyasaya sunulan ve kısa süre içerisinde yüksek bir ilgi gören Vivaldi yenilenen versiyonu ile çok daha kullanışlı bir hale geldi. Öyle ki sekmeler arasında sürükleme, gruplama ya da grup kapatma gibi farklı özellikleri ile dikkat çeken Vivaldi, 1.5 güncellemesi ile kullanıcılara daha iyi bir tarayıcı deneyimi sunuyor.

Okuyucu Modu Geldi

Yapılan açıklamalarda yeni tarayıcı ile birlikte okuyucu modu düğmesinin tarayıcıya eklendiği belirtilirken kullanıcıların özellikle haber ya da yazı içeriklerini okumak istediği durumlarda okuyucu moduna geçerek okuması çok daha rahat bir okuma sağlıyor. Yeni tarayıcının versiyonunda özellikle ışık kontrol edebilme özelliği de yer alırken ayarlar üzerinden yapılacak kontroller ile çok daha farklı bir görüntü elde edebilmek mümkün olacak.

Yapılan açıklamalardan özellikle okuyucu modunu kullanıcılarına büyük bir kolaylık sağlayacağı belirtilirken adres girme çubuğunun yanında yer alan okuyucu modu butonu sayesinde kullanıcılar kolay bir şekilde okuyucu moduna geçiş yapabilecek. Konuyla ilgili yapılan resmi açıklamalarda tarayıcının daha akıllı ve farklı geliştirmelerin yapıldığı belirtilirken bu güncellemeler sayesinde Vivaldi’nin özelliği önümüzdeki dönemlerde çok daha kullanışlı bir hale gelecek. Şu anda piyasaya sunulduğu güne göre çok daha yüksek kullanıcı sayısına sahip olmayı başaran Vivaldi bu geliştirmeler ile birlikte piyasadan daha çok pay alabilecek durumda

Kullanıcıların Vivaldi’nin yeni özelliklerini kullanabilmesi adına güncelleme yapması gerekiyor. 1.5 versiyonu için tarayıcı ayarlarından gerekli düzenlemeler yapılabilir.

Vivaldi Uygulaması için tıkla…

 

sizlere teknokistan.com farkıyla sunulmuştur

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

  Subscribe  
Bildir
%d blogcu bunu beğendi: