bilim ve teknoloji haberleri

Vivo Xplay6 Geliyor

0 0

Son dönemlerin en dikkat çeken markalarından bir tanesi Vivo olurken Xplay5 adındaki telefonun ardından bir üst versiyon olacak Vivo Xplay6 modeli de piyasaya sunulacak. Kavisli bir ekran ile piyasaya sunulacak olan bu telefon modeli böylece kullanıcıların tasarım açısından son dönemlerin en popüler özelliklerinden bir tanesine sahip olmasını sağlayacak.

Vivo Xplay6 Teknik Özellikleri Neler?

Telefon ile ilgili yapılan paylaşımlarda özellikle donanımların daha de yükseltilmesi beklenirken 5.50 inç kavisli bir ekranın kullanılması mümkün görünüyor. Yonga setinde ise Snapdragon 820 tercih edilmiş durumda. 6 GB RAM ve 128 GB depolama alanı olan telefonda 4080mAh kapasiteli batarya da kullanılacak.

Telefonda kullanılan özellikler oldukça yüksek olurken telefonun yüksek bir performans sunması bekleniyor. Parmak izi okuyucusu gibi güvenlik için de önemli özelliklerin telefona eklendiği Vivo Xplay6 performansın yanı sıra güvenlik konusunda da önemli seçeneklere sahip. 13 Aralık tarihi itibariyle piyasaya sunulacak olan telefon 655 dolar fiyat etiketinde. Telefonun yüksek etiket fiyatın bulunması bugüne kadarki telefon modellerinin fiyatlarına göre farklı bir fiyat politikasının yürütüldüğünü gösterirken 12 Aralık tarihi sonrasında telefonun ilk satış rakamlarına da ulaşmak mümkün olacak.

sizlere teknokistan.com farkıyla sunulmuştur

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

  Subscribe  
Bildir
%d blogcu bunu beğendi: