bilim ve teknoloji haberleri

Vodafone Süpernet’te İlk Ay Hediye!

0 0

Vodafone evde internet kullanmak isteyen kişiler için geliştirdiği Vodafone Süpernet için farklı kampanyalar oluşturmaya başladı. Konuyla ilgili yapılan resmi açıklamalarda evlerde dijital dönüşüm adı altında yeni bir programın başlatıldığı ve böylece tüm evlerde Süpernet’in kullanılması amacıyla kapsamlı bir şekilde kampanyanın oluşturulduğu belirtildi. Bu doğrultuda Vodafone Süpernet’i tercih eden abonelere ilk ay hediye edilecek ve böylece hoşgeldin sürprizi yapılacak.

Kampanya Ve Sürpriz Var

Süpernet için başvuru yapacak kullanıcılara çeşitli kampanya ve avantajların da sağlanacağı ifade edilirken aynı zamanda kişilerin 24 aylık taksit ile ayda 5.90 TL ödeyerek tablet sahibi olması da sağlanacak. Bu bakımdan özellikle okul döneminin başlamasıyla birlikte öğrencilere ödev ve derslerindeki araştırmalarının yapılması ve tabletler ile eğitim durumunun desteklenmesi adına Vodafone Süpernet üzerinden önemli bir imkan sağlanacak.

Vodafone Süpernet hakkında yapılan açıklamalarda ailelere ekonomik anlamda çok fazla maddi bir sorumluluğun yüklenmemesi amacıyla çeşitli teknolojik cihazların satın alınması ve internet hizmeti sağlanmasının taksitli ve uygun fiyatlar üzerinden yapılacağı belirtilirken Okula Dönüş kampanyası ile birlikte internetsiz evin kalmayacağı ifade edildi.

Vodafone Süpernet için aylık 56.90 TL’lik bir ücret ödenmesine yeterli olacağı belirtilirken kullanıcılar anahtar teslim kurulum hizmeti sayesinde sorunsuz bir internet hizmeti alacak.

sizlere teknokistan.com farkıyla sunulmuştur

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

  Subscribe  
Bildir
%d blogcu bunu beğendi: