bilim ve teknoloji haberleri

Vodafone’dan Passolig İndirimi!

0 2

 Beşiktaş ile özel bir anlaşma yapan Vodafone, bu kapsamda yeni bir fırsat daha sunuyor. Yapılan resmi açıklamalarda Vodafone ile Passolig alacak Beşiktaş taraftarları yeni ürünlere yüzde 50 indirimli bir şekilde erişim sağlayacak. Konu ile ilgili yapılan açıklamalarda herhangi bir sınırlamanın olmadığı belirtilirken, kişiler Vodafone ile Passolig imkanından yararlanabilecek.  

İlk Kez Satın Almalarda Geçerli

Vodafone ile Passolig satın alma işlemlerinde ilk defa bu hizmetten yararlanılması gerekirken kişilerin Avantaj Cepte adı verilen uygulama üzerinde gerekli işlemleri yapabilecek. Akıllı telefon sahibi olmayan kişilerin ise PASSOLİG yazarak 6666’ya SMS göndermesi yeterli olacak.

Bu sayede kişilerin alacağı promosyon kodu üzerinden kolay bir şekilde satın alma işlemleri tamamlanacak. Kişilerin promosyon kodunu kullanabilmesi adına www.Passolig.com.tr üzerinden başvuru yapması gerekirken, son ödeme adımında promosyon kodunun tanımlanması sayesinde gerekli yüzde 50’lilik indirim kişilere sağlanacak. Bu bakımdan kişilerin kolay bir şekilde imkandan yararlanabilineceği indirim ile daha az ücret ödeyerek Vodafone ile Passolig alabilecek.

Vodafone ile Passolig almak isteyenlerin KaraKartal üyesi de olması zorunlu. Bunun için ise Vodafone hattından BJK1, BJK3 veya BJK5 yazıp 1903’e gönderilmesi yeterli.

sizlere teknokistan.com farkıyla sunulmuştur

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

  Subscribe  
Bildir
%d blogcu bunu beğendi: