bilim ve teknoloji haberleri

Warcraft’ın Macera Oyununu Denemeye Ne Dersiniz?

0 0

Son dönemlerin en önemli oyun üreticilerinden birisi olan Blizzard, yeni duyurusu ile birlikte 18 yıl önceki heyecanın tekrar yaşanabileceğini duyurdu. Marka tarafından yapılan açıklamalarda 18 yıl önce piyasaya sunulan Warcraft Adventures: Lord of the Clans oyunun yeniden düzenlendiği ve oyunun yeniden oynanabilir duruma getirildiği açıklandı.  

1998’de İptal Edilmişti!

Oyun en son 1998 yılında alınan karar ile birlikte iptal edilmiş ve oynanmaya kapatılmıştı. Fakat yayınlandığı dönemlerde oldukça ilgi çeken ve büyük bir ilgi uyandıran oyunun kapatılması pek çok kişi için hayal kırıklığı olmuştu. Şimdi ise Warcraft Adventures: Lord of the Clans yeniden sahnelere dönüyor.

3 boyutlu macera oyunu türündeki Warcraft Adventures: Lord of the Clans farklı bir senaryoya sahip. Point-to-click olarak tanımlanan türdeki oyun dosyalarını yayınlayan Blizzard, yeniden bu oyunu denemek isteyenler için de önemli bir fırsat yaratmış durumda.  

Warcraft Adventures: Lord of the Clans oynamak isteyen kişiler için resmi destek internet sitesi üzerinden sunulurken, kişiler oyun ile ilgili tüm detaylara resmi internet sitesi üzerinden ulaşabilir durumda.

sizlere teknokistan.com farkıyla sunulmuştur

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

  Subscribe  
Bildir
%d blogcu bunu beğendi: