bilim ve teknoloji haberleri

WhatsApp Kurulumu Nasıl Yapılır? WhatsApp indir!

406

WhatsApp mesajlaşma uygulamasını iPhone, Android, Windows Phone ve diğer tüm akıllı mobil cihazlara indirmek için sizler için hazırladığımız indirme ve yükleme rehberimizden tüm detayları resimli olarak bulabilirsiniz.

Akıllı telefonunuza WhatsApp yüklemek için aşağıdaki resimli rehberimizden faydalanarak bir seferde yükleme işlemini tamamlayabilirsiniz. Yükleme işlemini yaparken takıldığınız herhangi bir yer olursa lütfen yorum kısmımızdan bize yazın. Bize elimizden gelen yardımı yapalım.

>> WhatsApp İndirmek için burayı tıklayabilirsiniz.

1. ADIM: Yukarıda verdiğimiz bağlantıdan Google Play’in WhatsApp indirme sayfasına yönlendirileceksiniz. Yönlendirildiğiniz sayfada aşağıdaki gibi bir ekran karşınıza gelecek. Bu ekranda sağ tarafta göreceğiniz Yükle butonuna tıklayarak indirme işlemini başlatabilirsiniz.

 

whatsapp resimli indirme ve yükleme
 

2. ADIM : Yükle butonuna bastığınızda aşağıdaki gibi bir ekran göreceksiniz. Bu ekranda göreceğiniz gibi WhatsApp’ın yüklendiğini göreceksiniz. Kısa bir süre sonra yükleme sona erecektir. Hadi şimdi 3. Adıma geçelim.

whatsapp yükleme

3. ADIM : Gördüğünüz üzere WhatsApp yüklenmiş artık geriye AÇ butonuna tıklayıp telefon numaranızı doğrulamak ve isminizi yazmak kalıyor. Şimdi sırayla gidelim ki karışmasın. AÇ butonuna tıklayıp WhatsApp’u açıyoruz.

whatsapp aç

4. ADIM : Bu adımda WhatsApp kullanım koşullarını ve gizlilik politikasını kabul ediyoruz ve Onayla ve Devam Et butonuna basıp sonraki aşamaya geçiyoruz.

whatsapp kullanım şartları

5. ADIM : En önemli adım telefon numarası doğrulama. Buraya kullandığımız telefon numaramızı girmemiz gerekiyor. Çünkü SMS kodu gelecek ve bu SMS kodunu buraya girmemiz gerekiyor. Telefon numaramızı yazıp İleri butonuna basıyoruz.

whatsapp telefon numarası onayı

6. ADIM: Bu adımda ise WhatsApp’ta görünecek kullanıcı adımız ve profil resmimizi ekliyoruz. Ben Veteknoloji yazdım sizde adınızı soyadınızı yazarak tekrar İleri butonuna basın.

whatsapp kullanıcı adı ve profil ekleme

7. ADIM : Ve mutlu son! Tüm adımları tamamlayarak WhatsApp uygulamasını yüklemiş olduk. Bundan sonra geriye kalan kişilerden istediğiniz bir arkadaşınızı seçerek sohbet etmeye başlamak.

WhatsApp Yüklendi!

WhatsApp indirme ve yükleme rehberi hakkında katkıda bulunmak için lütfen yorum kısmından görüşlerinizi bizimle paylaşın. Unutmayın her yorumunuz sizden sonraki kullanıcılara bilgi niteliğinde olacaktır.

sizlere teknokistan.com farkıyla sunulmuştur

Yorumlar
%d blogcu bunu beğendi: