bilim ve teknoloji haberleri

WhatsApp’ta GIF Dönemi Başladı

0 0

Anlık mesajlaşma, görüntülü konuşma ya da arama yapma gibi pek çok farklı işlevi bulunan WhatsApp sunduğu bu özellikler ve güvenli yapısı sayesinde dünya genelinde en çok tercih edilen uygulamalar arasında yer alıyor. Uygulama bugüne kadar milyonlarca kullanıcı tarafından telefonlara yüklenirken özellikle geliştirilen yeni özellikler kullanıcıların uygulamayı daha çok sevmesini ve uygulamanın kullanım oranlarının daha da artmasını sağlıyor.

WhatsApp İle GIF Paylaşılacak

Konuyla ilgili yapılan son açıklamalar WhatsApp için GIF özelliğinin geldiği belirtilirken artık fotoğraf, video göndermenin yanısıra kullanıcılar birbirine GIF de gönderebilecek. Uzun zamandan beri böyle bir desteğin olmaması kullanıcılar adına sorun yaratırken WhatsApp yönetimi tarafından yapılan yeni çalışmalar dahilinde telefonlar üzerinden artık GIF paylaşımların yapılabileceği de belirtildi.

WhatsApp Uygulamanızı Güncelleyin

Güncellemeyi alan tüm kullanıcılar kolay bir şekilde telefonlarında mevcut olan GIF için paylaşım yapabilecek. WhatsApp için özel olarak yapılan anlaşmalar sayesinde GIF kullanımı mümkün hale gelirken herhangi bir sorun yaşamadan işlemlerini gerçekleştirebilecek kullanıcıların tek yapması gereken son versiyona uygulamayı güncellemek.

Uygulama mağazasını ziyaret edecek kullanıcılar kolay bir şekilde güncelleme işlemlerinin yapabileceğinden dolayı uygulamanın yeni özelliğinin tüm kullanıcılar tarafından kullanılması oldukça kolay olacak

sizlere teknokistan.com farkıyla sunulmuştur

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

  Subscribe  
Bildir
%d blogcu bunu beğendi: